Kronborg Games I • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
12 jan., 2019
Arrangør: Helsingør IF
Helsingør IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 136 | 9.04 | 14 | Albert Andersen -05 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:45 | |
2 | 136 | 1.40 | 7 | Albert Andersen -05 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:45 | |
3 | 136 | 4.41 | 9 | Albert Andersen -05 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:15 | |
4 | 137 | 9.82 | 1 | Albert Redestam -10 | 9.65 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 11:45 |
5 | 137 | 9.84 | 1 | Albert Redestam -10 | 9.82 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 13:30 |
6 | 137 | 0.95 | 1 | Albert Redestam -10 | Højdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
7 | 137 | 3.18 | 1 | Albert Redestam -10 | 3.59 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Lørdag kl. 10:45 |
8 | 138 | 8.45 | 5 | Annika Vinter -04 | 9.14 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 |
9 | 138 | 8.45 | 4 | Annika Vinter -04 | 8.45 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:15 |
10 | 139 | 9.71 | 23 | Bianca Baan -07 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
11 | 139 | 3.52 | 22 | Bianca Baan -07 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:15 | |
12 | 139 | 5.33 | 19 | Bianca Baan -07 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:00 | |
13 | 140 | 1.40 | 3 | Carl Haansbæk Mortensen -05 | 1.41 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:45 |
14 | 140 | 2.00 | 2 | Carl Haansbæk Mortensen -05 | 2.25 | Stangspring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 |
15 | 140 | 7.27 | 9 | Carl Haansbæk Mortensen -05 | 9.19 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 |
16 | 141 | 9.04 | 10 | Carl-Emil Weber -06 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 | |
17 | 141 | 3.98 | 13 | Carl-Emil Weber -06 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:45 | |
18 | 142 | 8.82 | 16 | Clara Ruud Hansen -05 | 8.95 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 |
19 | 142 | 8.26 | 8 | Clara Ruud Hansen -05 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
20 | 143 | 9.64 | 5 | Filippa Redestam -08 | 9.52 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 |
21 | 143 | 9.89 | 5 | Filippa Redestam -08 | 9.64 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 |
22 | 143 | 1.21 | 2 | Filippa Redestam -08 | 1.10 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 10:30 |
23 | 143 | 3.78 | 5 | Filippa Redestam -08 | 3.74 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
24 | 144 | 1.20 | 7 | Frida Haansbæk Mortensen -07 | 1.20 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 14:45 |
25 | 144 | 1.63 | 2 | Frida Haansbæk Mortensen -07 | 1.82 | Stangspring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 |
26 | 144 | 6.75 | 11 | Frida Haansbæk Mortensen -07 | 7.66 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:00 |
27 | 145 | 12.26 | 12 | Hedvig Dynnes Damhus -12 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | |
28 | 145 | DNS | Hedvig Dynnes Damhus -12 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
29 | 146 | 8.37 | 3 | Jeppe Skærlund Svendsen -03 | 8.86 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 13:45 |
30 | 146 | 8.40 | 1 | Jeppe Skærlund Svendsen -03 | 8.37 | 60 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:00 |
31 | 146 | 4.39 | 3 | Jeppe Skærlund Svendsen -03 | 4.87 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 17:00 |
32 | 146 | 7.85 | 2 | Jeppe Skærlund Svendsen -03 | 8.06 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 15:30 |
33 | 147 | 3.30 | 1 | Julius Haansbæk Mortensen -05 | 3.40 | Stangspring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 |
34 | 147 | 4.47 | 7 | Julius Haansbæk Mortensen -05 | 5.27 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:15 |
35 | 147 | 7.67 | 6 | Julius Haansbæk Mortensen -05 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 | |
36 | 148 | 5.19 | 12 | Krishan Mahasivabalan -08 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | |
37 | 149 | 8.76 | 14 | Laura Kirstine Mortensen -04 | 8.94 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 |
38 | 149 | NM | Laura Kirstine Mortensen -04 | 4.22 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:30 | |
39 | 150 | 8.38 | 8 | Luca Høgenhaven -05 | 9.06 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:45 |
40 | 150 | 4.53 | 6 | Luca Høgenhaven -05 | 4.12 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:15 |
41 | 151 | 10.54 | 22 | Luna Jusufovic -08 | 10.21 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:15 |
42 | 152 | 7.95 | 1 | Magnus Emil Knudsen -03 | 8.00 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 13:45 |
43 | 152 | DNS | Magnus Emil Knudsen -03 | 7.95 | 60 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:00 | |
44 | 153 | 7.79 | 10 | Marie Agergaard -05 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
45 | 154 | 13.10 | 18 | Marie Correl Christensen -12 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | |
46 | 154 | 1.98 | 19 | Marie Correl Christensen -12 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
47 | 155 | 7.97 | 4 | Milan Tuxen -05 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:45 | |
48 | 155 | DNS | Milan Tuxen -05 | 7.97 | 60 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:45 | |
49 | 156 | 6.55 | 14 | Nanna Rye Gefke -05 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
50 | 157 | 9.51 | 18 | Natasha Burkal -06 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
51 | 157 | 14.56 | 8 | Natasha Burkal -06 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 | |
52 | 157 | 3.30 | 27 | Natasha Burkal -06 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:15 | |
53 | 158 | 11.70 | 22 | Oscar Sørensen -09 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:30 | |
54 | 158 | 2.61 | 24 | Oscar Sørensen -09 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
55 | 158 | DNS | Oscar Sørensen -09 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
56 | 159 | NM | Oskar Løwenstein -02 | Stangspring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:15 | ||
57 | 160 | 1.50 | 1 | Sara Bleibach Olsen -01 | 1.64 | Højdespring • Finale | Piger 18-19 år | Lørdag kl. 13:45 |
58 | 161 | 9.39 | 16 | Sebastian Baan -07 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 | |
59 | 161 | 3.65 | 17 | Sebastian Baan -07 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:45 | |
60 | 161 | 4.47 | 14 | Sebastian Baan -07 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
61 | 162 | DNS | Smilla Gammelmark West -13 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
62 | 162 | 1.71 | 20 | Smilla Gammelmark West -13 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 |