Tårnby Games • Tårnby Stadion • Tårnby
2-3 maj, 2015
Arrangør: Amager AC
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 519 | 13.94 | 3 | Nanna Andersen -00 | 13.85 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 |
2 | 509 | 13.26 | 2 | Hannah Illum Petersen -00 | 13.55 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 |
3 | 512 | 13.02 | 1 | Olivia Tuokila -00 | 13.02 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 |
4 | 518 | 13.47 | 3 | Maria Kragh -01 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | |
5 | 513 | DNS | Mathilde Brix-Priesner -00 | 13.82 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | |
6 | 514 | 13.70 | 3 | Viktoria Dommer -01 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | |
7 | 520 | 13.98 | 3 | Milla de Place Bjørn -00 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | |
8 | 511 | 13.03 | 1 | Olivia Thorsgaard -00 | 13.33 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 |
9 | 517 | 13.24 | 2 | Ida Beiter Bomme -01 | 13.96 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 |
10 | 515 | DNS | Gertrud Rose Jensen -01 | 14.03 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | |
11 | 442 | 11.89 | 2 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 11.98 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:00 |
12 | 447 | 13.17 | 5 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 13.23 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:00 |
13 | 450 | 13.09 | 4 | Vigga Fich -04 | 13.35 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:00 |
14 | 543 | 1.51 | 3 | Emilie R. Hansen -99 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:00 | |
15 | 557 | 1.48 | 4 | Mathilde Søndergaard Jeps -99 | 1.55 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:00 |
16 | 559 | 1.48 | 5 | Louise Wessel Leroy -99 | 1.51 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 12:00 |
17 | 600 | 1.72 | 2 | Sandra Böll -94 | Højdespring • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 12:00 | |
18 | 451 | 28.96 | 2 | Mads Rubek Vitoft -03 | 25.39 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 |
19 | 466 | 22.85 | 4 | Christian Lindgreen -02 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
20 | 459 | 17.75 | 5 | Linus Lindquist -02 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
21 | 463 | 14.44 | 10 | Oswald S Carstensen -02 | Diskoskast • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:00 | |
22 | 492 | DNS | Mads Lund -00 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | ||
23 | 499 | 34.50 | 4 | Mikkel Christophersen -01 | 28.02 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 |
24 | 491 | 35.56 | 3 | Alexander Haugeby -00 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 | |
25 | 494 | 44.09 | 2 | Christian Cornelius -00 | 41.27 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:00 |
26 | 434 | 14.43 | 6 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 14.40 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:10 |
27 | 438 | 11.67 | 2 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 11.49 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:10 |
28 | 432 | 14.59 | 5 | Sebastian Thulstrup -04 | 13.66 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 12:10 |
29 | 493 | 12.24 | 2 | Gabriel Lausten -00 | 12.42 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:25 |
30 | 497 | 13.60 | 5 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 13.50 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:25 |
31 | 495 | 11.81 | 2 | Emil Frænde -00 | 12.13 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:25 |
32 | 499 | 13.06 | 4 | Mikkel Christophersen -01 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:25 | |
33 | 491 | 12.80 | 3 | Alexander Haugeby -00 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:25 | |
34 | 494 | 12.63 | 2 | Christian Cornelius -00 | 12.91 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 12:25 |
35 | 485 | 11.31 | 3 | Liva Johanne Vilhelmsen -02 | 11.84 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:25 |
36 | 471 | 13.51 | 4 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | 13.37 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:25 |
37 | 470 | 10.14 | 1 | Karla Schärfe -03 | 10.40 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:25 |
38 | 474 | 10.77 | 2 | Ellen Lawaetz -02 | 10.87 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:25 |
39 | 446 | 9.35 | 1 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 9.25 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:40 |
40 | 449 | 9.46 | 2 | Emilie Kirst -04 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:40 | |
41 | 445 | 9.96 | 4 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 9.89 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:40 |
42 | 447 | 10.00 | 4 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 9.90 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:40 |
43 | 440 | 10.01 | 5 | Signe Juhl Laursen -05 | 10.07 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:40 |
44 | 448 | 11.13 | 5 | Kajsa Salomonsen -05 | 10.85 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:40 |
45 | 441 | 10.32 | 4 | Amélie Vejlgaard -05 | 10.41 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:40 |
46 | 444 | 9.63 | 2 | Sofia Thøgersen -05 | 9.72 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:40 |
47 | 450 | 9.62 | 3 | Vigga Fich -04 | 9.75 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:40 |
48 | 443 | 9.51 | 3 | Ingrid Gram Jensen -05 | 9.52 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:40 |
49 | 510 | 12.62 | 2 | Laura Nørrung Poulsen -00 | 12.93 | 80 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:40 |
50 | 517 | 12.17 | 1 | Ida Beiter Bomme -01 | 12.84 | 80 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 12:40 |
51 | 471 | 13.23 | 9 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | Diskoskast • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 | |
52 | 487 | 11.68 | 10 | Annika Truelsen -03 | Diskoskast • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 | |
53 | 478 | 20.49 | 5 | Liv Nedergaard -02 | 15.94 | Diskoskast • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
54 | 454 | 17.18 | 4 | Theodor Hvass -02 | 18.71 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:55 |
55 | 460 | DNS | Dhruv Mehtrotra -03 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:55 | ||
56 | 455 | 13.72 | 1 | Sofus Lassen -03 | 80 meter hæk • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:55 | |
57 | 542 | 27.30 | 4 | Karla Sonne Søndergaard -99 | Spydkast • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 13:00 | |
58 | 541 | 33.09 | 3 | Rikke Andersen -98 | 35.00 | Spydkast • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 13:00 |
59 | 600 | 32.03 | 1 | Sandra Böll -94 | Spydkast • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 13:00 | |
60 | 437 | 8.78 | 1 | Vilhelm Krüger -04 | 8.89 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:05 |
61 | 543 | 16.03 | 3 | Emilie R. Hansen -99 | 100 meter hæk • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 13:10 | |
62 | 559 | 18.30 | 5 | Louise Wessel Leroy -99 | 100 meter hæk • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 13:10 | |
63 | 545 | 15.32 | 2 | Katrine Koch Jacobsen -99 | 100 meter hæk • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 13:10 | |
64 | 485 | 11.95 | 3 | Liva Johanne Vilhelmsen -02 | 12.64 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 |
65 | 472 | 11.98 | 4 | Josefine Sørensen -02 | 12.26 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 |
66 | 480 | 11.89 | 3 | Annika Haldbo -03 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 | |
67 | 481 | 11.87 | 2 | Smilla Duedam Ventrup -03 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 | |
68 | 469 | 11.05 | 1 | Victoria Lee Lendal -02 | 11.10 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 |
69 | 471 | 13.03 | 6 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | 13.42 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 |
70 | 487 | 12.74 | 5 | Annika Truelsen -03 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 | |
71 | 476 | 12.60 | 5 | Emilie Mossin Nørregaard -03 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 | |
72 | 478 | 11.79 | 2 | Liv Nedergaard -02 | 11.77 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 |
73 | 486 | 12.00 | 3 | Nina-Tao Hahnemann -02 | 12.09 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 |
74 | 483 | DNS | Annika Eppers -02 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 | ||
75 | 482 | 11.65 | 4 | Ida Lyngby -02 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:20 | |
76 | 605 | DNS | Anne Sofie Vermund -93 | 14.82 | 100 meter hæk • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 13:20 | |
77 | 598 | 14.58 | 1 | Thea Haahr -91 | 100 meter hæk • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 13:20 | |
78 | 606 | DNS | Marie Vermund -95 | 14.50 | 100 meter hæk • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 13:20 | |
79 | 599 | 15.63 | 2 | Anne Sofie Nexø -89 | 100 meter hæk • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 13:20 | |
80 | 495 | 14.60 | 1 | Emil Frænde -00 | 14.35 | 100 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:20 |
81 | 496 | 17.35 | 3 | Andreas Christoffersen -01 | 18.07 | 100 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 13:20 |
82 | 508 | 1.53 | 3 | Alice Kirk Damsgaard -01 | 1.47 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:20 |
83 | 510 | 1.53 | 2 | Laura Nørrung Poulsen -00 | 1.66 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 13:20 |
84 | 446 | 3.85 | 10 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 3.88 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
85 | 449 | 3.88 | 9 | Emilie Kirst -04 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 | |
86 | 442 | 3.93 | 8 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 4.10 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
87 | 445 | 3.68 | 13 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 3.62 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
88 | 440 | 3.53 | 16 | Signe Juhl Laursen -05 | 3.19 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
89 | 448 | 2.93 | 28 | Kajsa Salomonsen -05 | 2.97 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
90 | 441 | 3.37 | 22 | Amélie Vejlgaard -05 | 3.28 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
91 | 444 | 3.80 | 12 | Sofia Thøgersen -05 | 3.86 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
92 | 450 | 3.59 | 15 | Vigga Fich -04 | 3.53 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
93 | 443 | 3.47 | 20 | Ingrid Gram Jensen -05 | 3.60 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 13:30 |
94 | 539 | 14.20 | 2 | Simon Traoré -98 | 14.81 | 110 meter hæk • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 13:45 |
95 | 540 | 16.28 | 5 | Sofus Rasmus Clausen -98 | 110 meter hæk • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 13:45 | |
96 | 531 | 16.12 | 4 | Jacob Hvorup -99 | 110 meter hæk • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 13:45 | |
97 | 437 | 8.46 | 2 | Vilhelm Krüger -04 | 9.25 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:50 |
98 | 438 | 8.40 | 3 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 8.25 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:50 |
99 | 430 | 5.58 | 20 | Oskar Thers-Sonne -05 | 5.53 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:50 |
100 | 431 | 6.29 | 15 | Vitus Rosenkrands -05 | 6.48 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:50 |
101 | 593 | DNS | Christian Laugesen -86 | 14.37 | 110 meter hæk • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 13:55 | |
102 | 464 | 11.88 | 4 | Elias Dahl Lunøe -03 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | |
103 | 461 | 11.35 | 1 | Anders Bang -02 | 11.45 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 |
104 | 462 | 12.86 | 3 | Vincent Birkemose -03 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | |
105 | 454 | 13.21 | 5 | Theodor Hvass -02 | 13.45 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 |
106 | 457 | 11.34 | 2 | William Wittendorff -03 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | |
107 | 465 | 12.51 | 2 | Jakob H B Andersen -03 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | |
108 | 460 | DNS | Dhruv Mehtrotra -03 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | ||
109 | 453 | 11.72 | 4 | Oliver Veselinovski -03 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 | |
110 | 456 | 10.86 | 1 | Bertram Bing Costa -02 | 11.17 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:05 |
111 | 442 | 12.16 | 5 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 11.89 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:15 |
112 | 447 | 13.17 | 7 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 13.17 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:15 |
113 | 450 | 13.27 | 8 | Vigga Fich -04 | 13.09 | 60 meter hæk • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:15 |
114 | 550 | 23.09 | 8 | Cecilia Kaderkova -99 | Diskoskast • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:15 | |
115 | 438 | 11.44 | 3 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 11.67 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:20 |
116 | 532 | 40.28 | 4 | Mads Holm -99 | Spydkast • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:20 | |
117 | 556 | DNS | Emma Beiter Bomme -98 | 12.59 | 100 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:30 | |
118 | 548 | 13.41 | 3 | Simone Hjort -99 | 13.50 | 100 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:30 |
119 | 546 | 13.47 | 3 | Ane Kjærgaard -98 | 13.99 | 100 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:30 |
120 | 557 | 13.63 | 4 | Mathilde Søndergaard Jeps -99 | 13.70 | 100 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:30 |
121 | 559 | 14.02 | 4 | Louise Wessel Leroy -99 | 13.59 | 100 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:30 |
122 | 545 | 12.94 | 2 | Katrine Koch Jacobsen -99 | 13.05 | 100 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 14:30 |
123 | 470 | 10.16 | 2 | Karla Schärfe -03 | 10.14 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 14:30 |
124 | 474 | 10.98 | 6 | Ellen Lawaetz -02 | 10.77 | 60 meter hæk • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 14:30 |
125 | 539 | 11.45 | 3 | Simon Traoré -98 | 11.64 | 100 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:40 |
126 | 530 | 11.50 | 2 | Marc Hanselmann Nielsen -99 | 11.87 | 100 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:40 |
127 | 540 | 11.54 | 5 | Sofus Rasmus Clausen -98 | 12.14 | 100 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:40 |
128 | 538 | 11.38 | 1 | Nicolai Lind Andesen -98 | 11.58 | 100 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:40 |
129 | 533 | 11.51 | 4 | Jonathan Aquino -99 | 11.99 | 100 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:40 |
130 | 532 | 11.92 | 5 | Mads Holm -99 | 12.16 | 100 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:40 |
131 | 531 | 11.83 | 4 | Jacob Hvorup -99 | 11.98 | 100 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:40 |
132 | 437 | 4.62 | 1 | Vilhelm Krüger -04 | 4.76 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:40 |
133 | 434 | 3.36 | 21 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 3.44 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:40 |
134 | 438 | 4.29 | 2 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 4.42 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:40 |
135 | 432 | 2.82 | 35 | Sebastian Thulstrup -04 | 3.13 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:40 |
136 | 455 | 13.17 | 1 | Sofus Lassen -03 | 13.72 | 80 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 14:45 |
137 | 469 | 10.88 | 1 | Victoria Lee Lendal -02 | 11.05 | 80 meter • Semi | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 14:50 |
138 | 449 | 7.85 | 2 | Emilie Kirst -04 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:50 | |
139 | 445 | 6.09 | 8 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 5.73 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:50 |
140 | 439 | 10.15 | 1 | Klara Thers-Sonne -04 | 9.46 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:50 |
141 | 448 | 4.71 | 12 | Kajsa Salomonsen -05 | 5.15 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:50 |
142 | 443 | 5.51 | 10 | Ingrid Gram Jensen -05 | 6.56 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 14:50 |
143 | 567 | 34.68 | 4 | Amanda L. Rasmussen -97 | 35.51 | Diskoskast • Finale | Piger 18-19 år | Lørdag kl. 14:50 |
144 | 543 | 15.19 | 2 | Emilie R. Hansen -99 | 16.03 | 100 meter hæk • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:00 |
145 | 545 | 15.62 | 3 | Katrine Koch Jacobsen -99 | 15.32 | 100 meter hæk • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 15:00 |
146 | 566 | 10.99 | 1 | Peter Trajkovski -96 | 11.11 | 100 meter • Indl. | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 15:05 |
147 | 564 | 11.96 | 4 | Fuad Raga -96 | 12.52 | 100 meter • Indl. | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 15:05 |
148 | 529 | 1.65 | 3 | Gustav Lundholm Nielsen -98 | Højdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 15:10 | |
149 | 591 | 2.03 | 1 | Massin Ait Bouziad -95 | 2.01 | Højdespring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 15:10 |
150 | 524 | 25.61 | 2 | Emma Eriksen -00 | Spydkast • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 | |
151 | 506 | 13.83 | 7 | Anna Sofie Frænde -01 | 21.11 | Spydkast • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:10 |
152 | 604 | 12.87 | 3 | Laura Tølløse -97 | 12.58 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:15 |
153 | 603 | 11.86 | 1 | Erica Jarder -86 | 11.75 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:15 |
154 | 600 | 12.57 | 2 | Sandra Böll -94 | 12.80 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:15 |
155 | 605 | DNS | Anne Sofie Vermund -93 | 12.95 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:15 | |
156 | 597 | 13.21 | 4 | Emma Vitale -93 | 13.59 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:15 |
157 | 598 | 13.16 | 3 | Thea Haahr -91 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:15 | |
158 | 606 | DNS | Marie Vermund -95 | 13.24 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:15 | |
159 | 599 | 13.52 | 4 | Anne Sofie Nexø -89 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:15 | |
160 | 602 | 12.22 | 1 | Martha Traoré -95 | 12.00 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:15 |
161 | 594 | 52.04 | 1 | Kathrine Bebe -91 | 53.96 | Diskoskast • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:15 |
162 | 446 | 9.28 | 4 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 9.35 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 15:20 |
163 | 449 | 9.55 | 7 | Emilie Kirst -04 | 9.46 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 15:20 |
164 | 437 | 8.82 | 2 | Vilhelm Krüger -04 | 8.78 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 15:25 |
165 | 581 | 11.41 | 3 | Philip Braun -90 | 11.39 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:25 |
166 | 591 | 11.54 | 5 | Massin Ait Bouziad -95 | 11.88 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:25 |
167 | 585 | 10.79 | 1 | Martin Roe -92 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:25 | |
168 | 584 | DNS | Simon Hvelplund -84 | 11.65 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:25 | |
169 | 592 | 10.83 | 1 | Kasper Stærk -83 | 11.30 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:25 |
170 | 583 | 11.04 | 2 | Emil Strøm -93 | 10.97 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:25 |
171 | 587 | 10.96 | 1 | Mike Kalisz -89 | 10.74 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:25 |
172 | 590 | 10.88 | 2 | Benjamin Gabrielsen -95 | 10.95 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:25 |
173 | 582 | 11.12 | 3 | Nicolai Hartling -94 | 11.25 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:25 |
174 | 469 | 10.98 | 2 | Victoria Lee Lendal -02 | 10.88 | 80 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:35 |
175 | 461 | 11.10 | 3 | Anders Bang -02 | 11.35 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:40 |
176 | 457 | 11.37 | 5 | William Wittendorff -03 | 11.34 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:40 |
177 | 456 | 10.96 | 2 | Bertram Bing Costa -02 | 10.86 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:40 |
178 | 485 | 4.04 | 23 | Liva Johanne Vilhelmsen -02 | 3.61 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:45 |
179 | 472 | 4.38 | 7 | Josefine Sørensen -02 | 4.24 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:45 |
180 | 480 | 3.69 | 40 | Annika Haldbo -03 | 4.19 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:45 |
181 | 481 | 3.73 | 37 | Smilla Duedam Ventrup -03 | 3.88 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:45 |
182 | 469 | 4.96 | 1 | Victoria Lee Lendal -02 | 5.02 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:45 |
183 | 487 | 3.70 | 39 | Annika Truelsen -03 | 3.48 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:45 |
184 | 476 | 4.04 | 24 | Emilie Mossin Nørregaard -03 | 3.83 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:45 |
185 | 478 | 4.14 | 20 | Liv Nedergaard -02 | 4.31 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:45 |
186 | 475 | 4.00 | 26 | Laura Karstenskov -02 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:45 | |
187 | 486 | 3.88 | 29 | Nina-Tao Hahnemann -02 | 3.91 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:45 |
188 | 482 | 4.25 | 15 | Ida Lyngby -02 | 4.24 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:45 |
189 | 470 | 4.32 | 11 | Karla Schärfe -03 | 4.53 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:45 |
190 | 474 | 4.28 | 14 | Ellen Lawaetz -02 | 4.15 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 15:45 |
191 | 509 | 13.22 | 6 | Hannah Illum Petersen -00 | 13.26 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:50 |
192 | 512 | 12.90 | 3 | Olivia Tuokila -00 | 13.02 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:50 |
193 | 511 | 13.16 | 5 | Olivia Thorsgaard -00 | 13.03 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:50 |
194 | 517 | 13.38 | 8 | Ida Beiter Bomme -01 | 13.24 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 15:50 |
195 | 492 | DNS | Mads Lund -00 | Diskoskast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:50 | ||
196 | 498 | 25.31 | 5 | Bjørn Van Overeem -00 | Diskoskast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:50 | |
197 | 499 | 31.95 | 3 | Mikkel Christophersen -01 | Diskoskast • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:50 | |
198 | 493 | 12.36 | 6 | Gabriel Lausten -00 | 12.24 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:55 |
199 | 495 | 11.92 | 3 | Emil Frænde -00 | 11.81 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:55 |
200 | 491 | DNS | Alexander Haugeby -00 | 12.80 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:55 | |
201 | 494 | DNS | Christian Cornelius -00 | 12.63 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:55 | |
202 | 545 | DNS | Katrine Koch Jacobsen -99 | 12.94 | 100 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 16:05 | |
203 | 539 | 11.56 | 5 | Simon Traoré -98 | 11.45 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:10 |
204 | 530 | 11.54 | 4 | Marc Hanselmann Nielsen -99 | 11.50 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:10 |
205 | 540 | DNS | Sofus Rasmus Clausen -98 | 11.54 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:10 | |
206 | 538 | 11.47 | 2 | Nicolai Lind Andesen -98 | 11.38 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:10 |
207 | 533 | 11.65 | 6 | Jonathan Aquino -99 | 11.51 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:10 |
208 | 566 | 11.12 | 1 | Peter Trajkovski -96 | 10.99 | 100 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 16:15 |
209 | 564 | 12.00 | 7 | Fuad Raga -96 | 11.96 | 100 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 16:15 |
210 | 604 | 12.78 | 5 | Laura Tølløse -97 | 12.87 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:30 |
211 | 603 | 11.77 | 1 | Erica Jarder -86 | 11.86 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:30 |
212 | 600 | 12.54 | 3 | Sandra Böll -94 | 12.57 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:30 |
213 | 597 | 13.34 | 7 | Emma Vitale -93 | 13.21 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:30 |
214 | 598 | 13.31 | 6 | Thea Haahr -91 | 13.16 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:30 |
215 | 599 | 13.92 | 8 | Anne Sofie Nexø -89 | 13.52 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:30 |
216 | 602 | 12.12 | 2 | Martha Traoré -95 | 12.22 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:30 |
217 | 528 | 39.28 | 2 | Nikolaj Graves -98 | Diskoskast • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:30 | |
218 | 529 | 34.06 | 4 | Gustav Lundholm Nielsen -98 | Diskoskast • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:30 | |
219 | 534 | 37.95 | 3 | August Hallberg -98 | 33.46 | Diskoskast • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 16:30 |
220 | 560 | 42.46 | 2 | Stefan Mortensen -93 | 43.89 | Diskoskast • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 16:30 |
221 | 562 | 34.53 | 3 | Albert Kuhlmann -97 | Diskoskast • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 16:30 | |
222 | 563 | 30.53 | 4 | Mikkel Lysholdt Petersen -97 | Diskoskast • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 16:30 | |
223 | 572 | DNS | Andreas Ellegaard -93 | 56.24 | Diskoskast • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:30 | |
224 | 585 | 43.09 | 2 | Martin Roe -92 | Diskoskast • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:30 | |
225 | 585 | 10.83 | 2 | Martin Roe -92 | 10.79 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:35 |
226 | 592 | 10.95 | 4 | Kasper Stærk -83 | 10.83 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:35 |
227 | 583 | 11.06 | 7 | Emil Strøm -93 | 11.04 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:35 |
228 | 587 | 10.94 | 3 | Mike Kalisz -89 | 10.96 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:35 |
229 | 590 | 10.95 | 5 | Benjamin Gabrielsen -95 | 10.88 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:35 |
230 | 464 | 3.73 | 16 | Elias Dahl Lunøe -03 | 4.10 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:40 |
231 | 466 | 4.45 | 7 | Christian Lindgreen -02 | 3.72 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:40 |
232 | 462 | 3.51 | 19 | Vincent Birkemose -03 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:40 | |
233 | 454 | 3.20 | 22 | Theodor Hvass -02 | 3.63 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:40 |
234 | 463 | 4.39 | 8 | Oswald S Carstensen -02 | 4.53 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:40 |
235 | 465 | 4.02 | 12 | Jakob H B Andersen -03 | 4.09 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:40 |
236 | 460 | DNS | Dhruv Mehtrotra -03 | 4.35 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:40 | |
237 | 453 | 4.28 | 9 | Oliver Veselinovski -03 | 4.14 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:40 |
238 | 456 | 4.95 | 4 | Bertram Bing Costa -02 | 4.67 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:40 |
239 | 455 | 5.03 | 1 | Sofus Lassen -03 | 4.91 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 16:40 |
240 | 446 | 1.13.37 | 4 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 400 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 16:55 | |
241 | 442 | 1.12.73 | 2 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 400 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 16:55 | |
242 | 447 | 1.20.83 | 6 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 400 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 16:55 | |
243 | 440 | 1.31.26 | 8 | Signe Juhl Laursen -05 | 400 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 16:55 | |
244 | 444 | 1.13.46 | 5 | Sofia Thøgersen -05 | 400 meter • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 16:55 | |
245 | 436 | 1.07.87 | 2 | Lucas Ravn -04 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 17:05 | |
246 | 431 | 1.09.77 | 3 | Vitus Rosenkrands -05 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 17:05 | |
247 | 432 | 1.27.71 | 14 | Sebastian Thulstrup -04 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 17:05 | |
248 | 468 | 1.47.30 | 3 | Nikoline Høegh Ørum-Niels -02 | 1.49.95 | 600 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 17:25 |
249 | 484 | 2.00.68 | 10 | Mie Hylling Axelsson -02 | 1.59.12 | 600 meter • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 17:25 |
250 | 561 | 54.21 | 2 | Mads Christiansen -97 | 55.28 | Spydkast • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 17:25 |
251 | 562 | NM | Albert Kuhlmann -97 | Spydkast • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 17:25 | ||
252 | 563 | NM | Mikkel Lysholdt Petersen -97 | Spydkast • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 17:25 | ||
253 | 461 | 1.41.85 | 4 | Anders Bang -02 | 1.46.90 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 17:35 |
254 | 466 | 1.47.42 | 5 | Christian Lindgreen -02 | 1.53.88 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 17:35 |
255 | 459 | 1.39.29 | 1 | Linus Lindquist -02 | 1.43.20 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 17:35 |
256 | 453 | 1.57.08 | 7 | Oliver Veselinovski -03 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 17:35 | |
257 | 452 | 1.40.20 | 2 | Noah Grunnet Nouri -02 | 1.45.45 | 600 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 17:35 |
258 | 523 | 2.23.04 | 1 | Anna Mark Helwigh -00 | 2.19.57 | 800 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:50 |
259 | 522 | 2.35.02 | 2 | Frida Schledermann -01 | 2.36.53 | 800 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:50 |
260 | 505 | 2.39.07 | 6 | Lærke Natascha Lund -01 | 800 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:50 | |
261 | 501 | 2.34.60 | 8 | Sofus Fich -01 | 800 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 18:00 | |
262 | 554 | 2.29.95 | 7 | Johanna Munch Skyvl -99 | 2.25.88 | 800 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 18:15 |
263 | 555 | 2.20.20 | 2 | Maria H.B. Andersen -98 | 2.12.68 | 800 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 18:15 |
264 | 552 | 2.23.24 | 4 | Clara Kall -99 | 2.26.29 | 800 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 18:15 |
265 | 553 | 2.35.73 | 10 | Maya Desmond -99 | 2.45.85 | 800 meter • Finale | Piger 16-17 år | Lørdag kl. 18:15 |
266 | 589 | 2.12.96 | 3 | Raiey Samson Babosho -96 | 2.08.71 | 800 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 18:30 |
267 | 588 | 2.08.88 | 8 | Mohammed Hersi -94 | 2.09.31 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 18:30 |
268 | 579 | 2.15.60 | 13 | Leon Kofoed Andersen -91 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 18:30 | |
269 | 574 | 2.04.99 | 5 | Jonah Williams -94 | 20.50 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 18:30 |
270 | 571 | DNS | Frederik Furstenberg -93 | 1.54.39 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 18:30 | |
271 | 580 | 2.07.03 | 7 | Romain Baudet -92 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 18:30 | |
272 | 578 | 2.14.35 | 11 | Luca Dellantonio -90 | 21.00 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 18:30 |
273 | 575 | 2.17.94 | 15 | Henrik Bierbum Bacher -86 | 21.40 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 18:30 |
274 | 752 | 2.39.56 | 17 | Per Ytte -55 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 18:30 | |
275 | 489 | 2.70 | 2 | Nikolai Lysholdt Petersen -01 | Stangspring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:00 | |
276 | 490 | 2.20 | 4 | Jonathan Thulstrup -01 | 1.94 | Stangspring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:00 |
277 | 488 | 2.80 | 1 | Frederik Engborg Thede -00 | 3.10 | Stangspring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:00 |
278 | 425 | 3.30 | 5 | Maja Børregaard Voigt -07 | 3.27 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
279 | 426 | 2.70 | 15 | Filippa Grunnet Nouri -06 | 2.69 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
280 | 421 | 3.76 | 1 | Ella Julie Fischer -07 | 3.39 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
281 | 423 | 3.15 | 6 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 2.99 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
282 | 428 | DNS | Sophie Hengstenberg -06 | 2.92 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
283 | 427 | 2.77 | 13 | Helene Salomonsen -07 | 2.90 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
284 | 429 | 2.85 | 10 | Freja Abraham -06 | 2.88 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
285 | 422 | 3.09 | 7 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 3.04 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
286 | 420 | 6.21 | 3 | Asger Abraham -06 | 5.18 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
287 | 412 | 5.02 | 7 | Anton Thers-Sonne -07 | 5.28 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
288 | 478 | 29.68 | 8 | Liv Nedergaard -02 | 27.10 | Hammerkast • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 |
289 | 517 | 30.68 | 6 | Ida Beiter Bomme -01 | 30.86 | Hammerkast • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 |
290 | 402 | 8.47 | 5 | Emily Osula -08 | 8.53 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
291 | 406 | 8.13 | 2 | Clara Vejlgaard -08 | 8.04 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
292 | 409 | 7.80 | 1 | Selma Madicken Vöge-Widdi -08 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | |
293 | 404 | 10.17 | 24 | Wilma Anna Haynes -09 | 10.27 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
294 | 403 | 8.45 | 4 | Luna Berg Torsbakke -08 | 8.60 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
295 | 410 | 9.46 | 15 | Tiger Lily Lindelöf -08 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | |
296 | 407 | 9.59 | 16 | Salma Mittag -08 | 9.63 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
297 | 408 | 9.92 | 20 | Elvira Ramsgaard -09 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | |
298 | 405 | 10.13 | 23 | Helena Bang-Löwgren -09 | 9.92 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 |
299 | 411 | 8.96 | 12 | Theresa Dommer -09 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:15 | |
300 | 400 | 7.68 | 2 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 7.80 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 |
301 | 399 | 8.92 | 9 | Sofus Houman-Prassé -09 | 9.10 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 |
302 | 401 | 8.38 | 4 | Carl-Frederik Kirst -08 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 | |
303 | 398 | 7.99 | 3 | Magnus Høegh Ørum-Nielsen -08 | 8.10 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 |
304 | 397 | 8.67 | 6 | William Thøgersen -08 | 8.75 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 10:30 |
305 | 446 | 29.21 | 6 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 20.77 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:30 |
306 | 439 | 36.53 | 2 | Klara Thers-Sonne -04 | 37.14 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:30 |
307 | 441 | 23.70 | 9 | Amélie Vejlgaard -05 | 23.20 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:30 |
308 | 444 | 27.90 | 7 | Sofia Thøgersen -05 | 24.12 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:30 |
309 | 402 | 2.12 | 9 | Emily Osula -08 | 2.08 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
310 | 406 | 2.62 | 2 | Clara Vejlgaard -08 | 2.49 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
311 | 409 | 2.66 | 1 | Selma Madicken Vöge-Widdi -08 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | |
312 | 404 | 1.97 | 15 | Wilma Anna Haynes -09 | 2.02 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
313 | 403 | 2.32 | 7 | Luna Berg Torsbakke -08 | 2.76 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
314 | 410 | 1.97 | 16 | Tiger Lily Lindelöf -08 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | |
315 | 407 | 1.83 | 21 | Salma Mittag -08 | 2.21 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
316 | 408 | 1.95 | 17 | Elvira Ramsgaard -09 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 | |
317 | 405 | 2.00 | 14 | Helena Bang-Löwgren -09 | 2.22 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
318 | 411 | 2.07 | 12 | Theresa Dommer -09 | 1.88 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 10:35 |
319 | 492 | DNS | Mads Lund -00 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:45 | ||
320 | 498 | 10.91 | 6 | Bjørn Van Overeem -00 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:45 | |
321 | 491 | 12.35 | 1 | Alexander Haugeby -00 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:45 | |
322 | 549 | 37.56 | 4 | Anne Krarup Knudsen -98 | 38.86 | Hammerkast • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 10:45 |
323 | 550 | 44.66 | 2 | Cecilia Kaderkova -99 | 36.38 | Hammerkast • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 10:45 |
324 | 567 | 39.06 | 3 | Amanda L. Rasmussen -97 | 40.03 | Hammerkast • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 10:45 |
325 | 416 | 11.16 | 4 | Anders Silleborg -07 | 10.41 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:50 |
326 | 418 | 11.79 | 5 | William Hvass -06 | 11.99 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:50 |
327 | 420 | 11.55 | 5 | Asger Abraham -06 | 11.23 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:50 |
328 | 415 | DNS | Tobias Zeberg -07 | 10.43 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:50 | |
329 | 417 | 10.66 | 3 | Sophus Emil Ramsgaard Jen -06 | 10.34 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:50 |
330 | 413 | 9.94 | 1 | Joel Frederik von de Ahé -06 | 9.59 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:50 |
331 | 414 | 10.27 | 1 | Oswald Lindquist -06 | 10.29 | 60 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:50 |
332 | 528 | NM | Nikolaj Graves -98 | Stangspring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 11:00 | ||
333 | 527 | 4.10 | 2 | Aske Petersen -98 | 4.10 | Stangspring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 11:00 |
334 | 400 | 20.63 | 2 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 19.46 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:00 |
335 | 399 | 12.11 | 10 | Sofus Houman-Prassé -09 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:00 | |
336 | 401 | 12.66 | 8 | Carl-Frederik Kirst -08 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:00 | |
337 | 398 | 10.58 | 13 | Magnus Høegh Ørum-Nielsen -08 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:00 | |
338 | 397 | 20.18 | 3 | William Thøgersen -08 | 13.11 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 11:00 |
339 | 425 | 10.06 | 1 | Maja Børregaard Voigt -07 | 10.08 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 |
340 | 426 | 11.27 | 4 | Filippa Grunnet Nouri -06 | 11.16 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 |
341 | 421 | 10.40 | 1 | Ella Julie Fischer -07 | 10.21 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 |
342 | 428 | DNS | Sophie Hengstenberg -06 | 11.67 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
343 | 427 | 11.05 | 3 | Helene Salomonsen -07 | 10.77 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 |
344 | 429 | 10.98 | 3 | Freja Abraham -06 | 11.23 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 |
345 | 422 | 10.93 | 3 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 11.04 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:10 |
346 | 481 | 1.20 | 14 | Smilla Duedam Ventrup -03 | 1.13 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:15 |
347 | 467 | 1.25 | 11 | Alberthe Wiedemann Simons -02 | 1.35 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:15 |
348 | 468 | 1.25 | 10 | Nikoline Høegh Ørum-Niels -02 | 1.30 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:15 |
349 | 484 | 1.20 | 15 | Mie Hylling Axelsson -02 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:15 | |
350 | 477 | 1.42 | 3 | Flora Chalmer -03 | 1.40 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:15 |
351 | 470 | 1.51 | 2 | Karla Schärfe -03 | 1.50 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:15 |
352 | 474 | 1.20 | 12 | Ellen Lawaetz -02 | 1.35 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:15 |
353 | 416 | 3.04 | 9 | Anders Silleborg -07 | 3.16 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
354 | 418 | 2.58 | 18 | William Hvass -06 | 2.35 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
355 | 412 | 2.47 | 21 | Anton Thers-Sonne -07 | 2.64 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
356 | 417 | 3.14 | 7 | Sophus Emil Ramsgaard Jen -06 | 2.91 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
357 | 419 | 2.68 | 16 | Andreas Hartmann Stæger -06 | 2.86 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
358 | 413 | 3.99 | 1 | Joel Frederik von de Ahé -06 | 4.02 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
359 | 414 | 2.86 | 11 | Oswald Lindquist -06 | 3.06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:15 |
360 | 435 | 34.38 | 6 | Hakeem Ali -05 | 33.40 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:15 |
361 | 433 | 32.20 | 7 | Kasper Schimmell Smith -05 | 32.12 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:15 |
362 | 430 | 32.08 | 8 | Oskar Thers-Sonne -05 | 32.48 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:15 |
363 | 595 | 60.29 | 1 | Celina Julin -94 | 62.20 | Hammerkast • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 11:30 |
364 | 596 | 51.26 | 2 | Louise Odgaard -93 | 55.07 | Hammerkast • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 11:30 |
365 | 446 | 15.26 | 2 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:35 | |
366 | 445 | 16.39 | 5 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:35 | |
367 | 447 | 16.74 | 6 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:35 | |
368 | 440 | 17.19 | 6 | Signe Juhl Laursen -05 | 100 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:35 | |
369 | 421 | 5.40 | 3 | Ella Julie Fischer -07 | 5.32 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 |
370 | 423 | 5.53 | 2 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 4.59 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 |
371 | 424 | 5.54 | 1 | Pil Nedergaard -06 | 5.23 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:40 |
372 | 402 | 10.73 | 4 | Emily Osula -08 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
373 | 406 | 13.50 | 2 | Clara Vejlgaard -08 | 10.32 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 |
374 | 409 | 9.88 | 7 | Selma Madicken Vöge-Widdi -08 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
375 | 404 | 3.37 | 28 | Wilma Anna Haynes -09 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
376 | 403 | 9.26 | 9 | Luna Berg Torsbakke -08 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
377 | 410 | 10.17 | 5 | Tiger Lily Lindelöf -08 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
378 | 407 | 7.05 | 15 | Salma Mittag -08 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
379 | 408 | 7.21 | 14 | Elvira Ramsgaard -09 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
380 | 405 | 5.54 | 20 | Helena Bang-Löwgren -09 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
381 | 411 | 8.35 | 10 | Theresa Dommer -09 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 11:45 | |
382 | 434 | DNS | Peter Grevy Ejstrup -04 | 17.82 | 100 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:50 | |
383 | 435 | 15.12 | 1 | Hakeem Ali -05 | 100 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:50 | |
384 | 438 | 14.90 | 2 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 15.13 | 100 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:50 |
385 | 431 | 15.39 | 3 | Vitus Rosenkrands -05 | 100 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:50 | |
386 | 400 | 2.83 | 2 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 2.82 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:00 |
387 | 399 | 1.98 | 13 | Sofus Houman-Prassé -09 | 2.20 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:00 |
388 | 401 | 2.25 | 6 | Carl-Frederik Kirst -08 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:00 | |
389 | 398 | 2.33 | 3 | Magnus Høegh Ørum-Nielsen -08 | 2.54 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:00 |
390 | 397 | 2.24 | 8 | William Thøgersen -08 | 2.40 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 12:00 |
391 | 425 | 9.85 | 1 | Maja Børregaard Voigt -07 | 10.06 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:10 |
392 | 421 | 10.22 | 3 | Ella Julie Fischer -07 | 10.40 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:10 |
393 | 429 | 11.18 | 8 | Freja Abraham -06 | 10.98 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:10 |
394 | 422 | 10.87 | 7 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 10.93 | 60 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:10 |
395 | 519 | DNS | Nanna Andersen -00 | 4.39 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:10 | |
396 | 509 | 5.32 | 1 | Hannah Illum Petersen -00 | 5.43 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:10 |
397 | 518 | 4.88 | 3 | Maria Kragh -01 | 4.34 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:10 |
398 | 516 | 4.17 | 11 | Améli Kampp -01 | 4.35 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:10 |
399 | 506 | DNS | Anna Sofie Frænde -01 | 3.92 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:10 | |
400 | 520 | 4.07 | 13 | Milla de Place Bjørn -00 | 3.74 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:10 |
401 | 525 | 4.65 | 4 | Sara Vardar -00 | 4.66 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:10 |
402 | 413 | 9.60 | 2 | Joel Frederik von de Ahé -06 | 9.94 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:15 |
403 | 414 | 9.94 | 3 | Oswald Lindquist -06 | 10.27 | 60 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:15 |
404 | 485 | 7.73 | 16 | Liva Johanne Vilhelmsen -02 | 7.45 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:15 |
405 | 472 | 7.83 | 13 | Josefine Sørensen -02 | 7.05 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:15 |
406 | 469 | 8.09 | 10 | Victoria Lee Lendal -02 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:15 | |
407 | 471 | 7.21 | 21 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | 7.34 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:15 |
408 | 478 | 8.91 | 6 | Liv Nedergaard -02 | 9.36 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:15 |
409 | 475 | 9.04 | 5 | Laura Karstenskov -02 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:15 | |
410 | 477 | 6.67 | 23 | Flora Chalmer -03 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:15 | |
411 | 479 | 8.10 | 9 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 8.77 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 12:15 |
412 | 498 | 35.84 | 3 | Bjørn Van Overeem -00 | Hammerkast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 12:15 | |
413 | 446 | 15.14 | 4 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 15.26 | 100 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:25 |
414 | 412 | 24.93 | 6 | Anton Thers-Sonne -07 | 31.52 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:25 |
415 | 417 | 18.96 | 8 | Sophus Emil Ramsgaard Jen -06 | 17.60 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:25 |
416 | 419 | 18.68 | 9 | Andreas Hartmann Stæger -06 | 16.30 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:25 |
417 | 435 | 15.06 | 5 | Hakeem Ali -05 | 15.12 | 100 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:30 |
418 | 438 | 14.92 | 4 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 14.90 | 100 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:30 |
419 | 431 | 15.10 | 6 | Vitus Rosenkrands -05 | 15.39 | 100 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:30 |
420 | 508 | 2.00 | 5 | Alice Kirk Damsgaard -01 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:30 | |
421 | 507 | 2.40 | 3 | Nicola Malling -01 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:30 | |
422 | 506 | 2.10 | 4 | Anna Sofie Frænde -01 | 2.14 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:30 |
423 | 425 | 1.29.79 | 12 | Maja Børregaard Voigt -07 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
424 | 426 | 1.35.34 | 14 | Filippa Grunnet Nouri -06 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
425 | 428 | DNS | Sophie Hengstenberg -06 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | ||
426 | 427 | 1.25.37 | 2 | Helene Salomonsen -07 | 1.02.35 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 |
427 | 429 | 1.25.23 | 1 | Freja Abraham -06 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
428 | 424 | 1.28.95 | 10 | Pil Nedergaard -06 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 12:45 | |
429 | 438 | 1.29 | 2 | Rasmus Hvorup Jensen -04 | 1.33 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:45 |
430 | 433 | 1.05 | 7 | Kasper Schimmell Smith -05 | 1.05 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:45 |
431 | 534 | 49.78 | 3 | August Hallberg -98 | 45.14 | Hammerkast • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 12:45 |
432 | 461 | 26.15 | 6 | Anders Bang -02 | 20.06 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:45 |
433 | 451 | 22.74 | 11 | Mads Rubek Vitoft -03 | 26.39 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:45 |
434 | 458 | 15.96 | 17 | Malte Bank-Mikkelsen -03 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:45 | |
435 | 463 | 17.36 | 16 | Oswald S Carstensen -02 | 26.83 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:45 |
436 | 465 | 17.62 | 15 | Jakob H B Andersen -03 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:45 | |
437 | 460 | 20.38 | 14 | Dhruv Mehtrotra -03 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:45 | |
438 | 455 | 22.74 | 10 | Sofus Lassen -03 | 19.12 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:45 |
439 | 416 | 1.31.11 | 9 | Anders Silleborg -07 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:00 | |
440 | 420 | 1.26.13 | 7 | Asger Abraham -06 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:00 | |
441 | 419 | 1.32.66 | 11 | Andreas Hartmann Stæger -06 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:00 | |
442 | 413 | 1.12.85 | 1 | Joel Frederik von de Ahé -06 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:00 | |
443 | 414 | 1.20.73 | 4 | Oswald Lindquist -06 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:00 | |
444 | 442 | 2.42.46 | 2 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 2.46.83 | 800 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:15 |
445 | 447 | 2.55.93 | 6 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 3.13.00 | 800 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:15 |
446 | 444 | 2.42.69 | 3 | Sofia Thøgersen -05 | 2.46.92 | 800 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:15 |
447 | 436 | 2.31.21 | 1 | Lucas Ravn -04 | 2.32.41 | 800 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:25 |
448 | 435 | 2.54.70 | 7 | Hakeem Ali -05 | 3.25.72 | 800 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:25 |
449 | 431 | 2.40.14 | 3 | Vitus Rosenkrands -05 | 2.46.02 | 800 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:25 |
450 | 548 | 4.98 | 3 | Simone Hjort -99 | 5.25 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:30 |
451 | 542 | 4.81 | 5 | Karla Sonne Søndergaard -99 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:30 | |
452 | 543 | 4.68 | 6 | Emilie R. Hansen -99 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:30 | |
453 | 558 | 4.50 | 8 | Johanne Wiedemann Simonse -99 | 4.81 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:30 |
454 | 559 | 4.54 | 7 | Louise Wessel Leroy -99 | 4.86 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:30 |
455 | 604 | 5.39 | 1 | Laura Tølløse -97 | 5.84 | Længdespring • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 13:30 |
456 | 464 | 6.02 | 11 | Elias Dahl Lunøe -03 | 7.07 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 |
457 | 451 | 9.73 | 6 | Mads Rubek Vitoft -03 | 9.00 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 |
458 | 466 | 8.86 | 7 | Christian Lindgreen -02 | 7.51 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 |
459 | 463 | 10.61 | 5 | Oswald S Carstensen -02 | 9.63 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:30 |
460 | 573 | 56.98 | 1 | Jonathan Groves -93 | 57.06 | Hammerkast • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:30 |
461 | 423 | 23.10 | 2 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 19.31 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 |
462 | 422 | 13.73 | 9 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 16.73 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 |
463 | 424 | 16.63 | 6 | Pil Nedergaard -06 | 13.71 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 |
464 | 552 | 10.12.40 | 1 | Clara Kall -99 | 10.11.53 | 3000 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:35 |
465 | 553 | 11.49.06 | 4 | Maya Desmond -99 | 3000 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:35 | |
466 | 568 | 9.44.74 | 2 | Josephine Thestrup -96 | 9.39.33 | 3000 meter • Finale | Piger 18-19 år | Søndag kl. 13:35 |
467 | 442 | 1.25 | 1 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 1.10 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:45 |
468 | 447 | 1.22 | 3 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:45 | |
469 | 485 | 15.32 | 12 | Liva Johanne Vilhelmsen -02 | 14.40 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 |
470 | 472 | 13.24 | 14 | Josefine Sørensen -02 | 14.65 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 |
471 | 480 | 11.33 | 15 | Annika Haldbo -03 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
472 | 469 | 22.23 | 5 | Victoria Lee Lendal -02 | 24.14 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 |
473 | 471 | 14.76 | 13 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | 12.77 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 |
474 | 475 | 17.45 | 10 | Laura Karstenskov -02 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
475 | 479 | 11.20 | 16 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:45 | |
476 | 536 | 9.39.87 | 3 | Louis Herrmann -99 | 10.01.27 | 3000 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 13:55 |
477 | 537 | 9.34.26 | 1 | Malthe Nielsen -99 | 9.24.44 | 3000 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 13:55 |
478 | 535 | DNS | Thor Bendix-Madsen -99 | 9.26.75 | 3000 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 13:55 | |
479 | 577 | 8.54.41 | 3 | Alessandro Frison -91 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:55 | |
480 | 579 | 10.14.04 | 15 | Leon Kofoed Andersen -91 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:55 | |
481 | 574 | 9.13.57 | 9 | Jonah Williams -94 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:55 | |
482 | 576 | 10.40.71 | 19 | Jakob Nielsen -89 | 1.01.90 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:55 |
483 | 580 | 9.19.78 | 12 | Romain Baudet -92 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:55 | |
484 | 570 | 9.17.14 | 10 | Thomas Andersen -95 | 8.53.42 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:55 |
485 | 569 | 8.47.17 | 1 | Khavaquiah Rasmusen -92 | 8.47.38 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:55 |
486 | 575 | 10.24.81 | 17 | Henrik Bierbum Bacher -86 | 1.02.30 | 3000 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:55 |
487 | 504 | 5.17 | 3 | Lucas Bunch -00 | 5.00 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
488 | 489 | 4.78 | 4 | Nikolai Lysholdt Petersen -01 | 4.75 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
489 | 490 | 4.01 | 7 | Jonathan Thulstrup -01 | 3.64 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
490 | 497 | 4.44 | 6 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 4.99 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
491 | 495 | 6.13 | 1 | Emil Frænde -00 | 6.08 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
492 | 491 | DNS | Alexander Haugeby -00 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 | ||
493 | 496 | 4.55 | 5 | Andreas Christoffersen -01 | 4.46 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
494 | 494 | 3.97 | 8 | Christian Cornelius -00 | 5.48 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:20 |
495 | 551 | 10.77 | 4 | Ayoe B. Røbel -98 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:20 | |
496 | 542 | 10.53 | 5 | Karla Sonne Søndergaard -99 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:20 | |
497 | 544 | DNS | Karoline Mangor -98 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:20 | ||
498 | 543 | 12.35 | 1 | Emilie R. Hansen -99 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:20 | |
499 | 558 | 8.04 | 6 | Johanne Wiedemann Simonse -99 | 9.06 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:20 |
500 | 545 | 11.69 | 2 | Katrine Koch Jacobsen -99 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:20 | |
501 | 600 | 11.72 | 2 | Sandra Böll -94 | Kuglestød • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 14:20 | |
502 | 461 | 28.59 | 4 | Anders Bang -02 | 28.40 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 |
503 | 458 | 31.51 | 15 | Malte Bank-Mikkelsen -03 | 31.86 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 |
504 | 457 | 29.12 | 6 | William Wittendorff -03 | 29.42 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 |
505 | 465 | 31.44 | 14 | Jakob H B Andersen -03 | 31.21 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 |
506 | 453 | 30.43 | 11 | Oliver Veselinovski -03 | 30.84 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 |
507 | 456 | 28.89 | 5 | Bertram Bing Costa -02 | 28.87 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 |
508 | 455 | 28.04 | 3 | Sofus Lassen -03 | 28.30 | 200 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:30 |
509 | 472 | 31.64 | 21 | Josefine Sørensen -02 | 31.33 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
510 | 480 | 30.29 | 11 | Annika Haldbo -03 | 31.17 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
511 | 473 | 28.41 | 2 | Marie Falkebo -03 | 28.69 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
512 | 481 | 31.41 | 19 | Smilla Duedam Ventrup -03 | 32.22 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
513 | 467 | 30.83 | 16 | Alberthe Wiedemann Simons -02 | 30.82 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
514 | 469 | 29.41 | 6 | Victoria Lee Lendal -02 | 28.96 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
515 | 471 | 35.41 | 39 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | 34.54 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
516 | 478 | 30.18 | 10 | Liv Nedergaard -02 | 30.12 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
517 | 484 | 31.92 | 22 | Mie Hylling Axelsson -02 | 30.79 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
518 | 483 | DNS | Annika Eppers -02 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:45 | ||
519 | 470 | 30.75 | 15 | Karla Schärfe -03 | 30.35 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
520 | 479 | 33.51 | 34 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 35.34 | 200 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
521 | 458 | 1.25 | 5 | Malte Bank-Mikkelsen -03 | 1.30 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
522 | 463 | 1.38 | 3 | Oswald S Carstensen -02 | 1.30 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
523 | 460 | 1.25 | 5 | Dhruv Mehtrotra -03 | 1.35 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:45 |
524 | 509 | 27.55 | 4 | Hannah Illum Petersen -00 | 27.58 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
525 | 512 | 27.21 | 2 | Olivia Tuokila -00 | 26.41 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
526 | 518 | 29.04 | 15 | Maria Kragh -01 | 29.73 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
527 | 516 | 29.76 | 17 | Améli Kampp -01 | 29.22 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
528 | 513 | DNS | Mathilde Brix-Priesner -00 | 29.68 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 | |
529 | 514 | 28.42 | 10 | Viktoria Dommer -01 | 27.52 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
530 | 520 | 30.54 | 24 | Milla de Place Bjørn -00 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 | |
531 | 511 | 27.22 | 3 | Olivia Thorsgaard -00 | 27.02 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
532 | 517 | 27.84 | 7 | Ida Beiter Bomme -01 | 27.09 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
533 | 526 | 29.03 | 14 | Cecilie Næsby -00 | 30.09 | 200 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
534 | 539 | 6.51 | 1 | Simon Traoré -98 | 6.60 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:20 |
535 | 538 | 4.83 | 5 | Nicolai Lind Andesen -98 | 6.11 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:20 |
536 | 529 | DNS | Gustav Lundholm Nielsen -98 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:20 | ||
537 | 533 | 5.38 | 4 | Jonathan Aquino -99 | 5.01 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:20 |
538 | 532 | 5.72 | 3 | Mads Holm -99 | 6.00 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:20 |
539 | 591 | NM | Massin Ait Bouziad -95 | 7.02 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:20 | |
540 | 585 | 7.28 | 1 | Martin Roe -92 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:20 | |
541 | 586 | 7.05 | 2 | Jannick Hansen -92 | 7.12 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:20 |
542 | 504 | 26.43 | 7 | Lucas Bunch -00 | 27.13 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:45 |
543 | 493 | 25.69 | 5 | Gabriel Lausten -00 | 25.35 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:45 |
544 | 497 | DNS | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 27.53 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:45 | |
545 | 495 | 24.37 | 2 | Emil Frænde -00 | 24.34 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:45 |
546 | 496 | 28.51 | 10 | Andreas Christoffersen -01 | 31.63 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:45 |
547 | 494 | DNS | Christian Cornelius -00 | 25.83 | 200 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:45 | |
548 | 528 | 12.81 | 3 | Nikolaj Graves -98 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:45 | |
549 | 529 | 11.29 | 5 | Gustav Lundholm Nielsen -98 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:45 | |
550 | 534 | 12.89 | 2 | August Hallberg -98 | 11.71 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:45 |
551 | 556 | DNS | Emma Beiter Bomme -98 | 25.38 | 200 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 15:55 | |
552 | 548 | 28.10 | 3 | Simone Hjort -99 | 27.90 | 200 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 15:55 |
553 | 547 | DNS | Leonora Hede -98 | 27.95 | 200 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 15:55 | |
554 | 558 | 28.98 | 5 | Johanne Wiedemann Simonse -99 | 28.36 | 200 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 15:55 |
555 | 559 | 28.94 | 4 | Louise Wessel Leroy -99 | 28.25 | 200 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 15:55 |
556 | 540 | 23.85 | 3 | Sofus Rasmus Clausen -98 | 2.41 | 200 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 16:05 |
557 | 533 | 24.34 | 4 | Jonathan Aquino -99 | 200 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 16:05 | |
558 | 531 | 24.77 | 6 | Jacob Hvorup -99 | 24.50 | 200 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 16:05 |
559 | 565 | 23.18 | 2 | Phillip Reynolds -96 | 22.67 | 200 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 16:20 |
560 | 566 | 22.76 | 1 | Peter Trajkovski -96 | 22.10 | 200 meter • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 16:20 |
561 | 560 | DNS | Stefan Mortensen -93 | 14.48 | Kuglestød • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 16:20 | |
562 | 562 | 12.77 | 2 | Albert Kuhlmann -97 | Kuglestød • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 16:20 | |
563 | 563 | 11.41 | 4 | Mikkel Lysholdt Petersen -97 | Kuglestød • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 16:20 | |
564 | 585 | 15.56 | 1 | Martin Roe -92 | Kuglestød • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:20 | |
565 | 581 | 35.59 | 7 | Philip Braun -90 | 35.34 | 300 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 |
566 | 593 | 35.38 | 6 | Christian Laugesen -86 | 35.29 | 300 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 |
567 | 538 | DNS | Nicolai Lind Andesen -98 | 300 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 | ||
568 | 584 | 37.16 | 11 | Simon Hvelplund -84 | 36.57 | 300 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 |
569 | 592 | 35.27 | 5 | Kasper Stærk -83 | 36.29 | 300 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 |
570 | 583 | 35.00 | 2 | Emil Strøm -93 | 34.81 | 300 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 |
571 | 589 | 40.88 | 19 | Raiey Samson Babosho -96 | 41.50 | 300 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 |
572 | 564 | 38.45 | 17 | Fuad Raga -96 | 39.72 | 300 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 |
573 | 582 | 34.41 | 1 | Nicolai Hartling -94 | 35.32 | 300 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 |
574 | 578 | 38.34 | 16 | Luca Dellantonio -90 | 38.00 | 300 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 |
575 | 600 | 41.05 | 2 | Sandra Böll -94 | 40.44 | 300 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 17:00 |
576 | 597 | 43.78 | 5 | Emma Vitale -93 | 300 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 17:00 | |
577 | 555 | 44.34 | 6 | Maria H.B. Andersen -98 | 42.28 | 300 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 17:00 |
578 | 601 | 39.45 | 1 | Anne Sofie Kirkegaard -98 | 39.60 | 300 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 17:00 |
579 | 473 | 4.58.69 | 1 | Marie Falkebo -03 | 5.08.17 | 1500 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 17:15 |
580 | 468 | 4.59.22 | 2 | Nikoline Høegh Ørum-Niels -02 | 5.07.90 | 1500 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 17:15 |
581 | 466 | 4.58.74 | 4 | Christian Lindgreen -02 | 5.19.22 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 17:25 |
582 | 459 | 4.44.44 | 1 | Linus Lindquist -02 | 4.46.96 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 17:25 |
583 | 453 | DNS | Oliver Veselinovski -03 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 17:25 | ||
584 | 452 | 4.53.32 | 3 | Noah Grunnet Nouri -02 | 5.05.63 | 1500 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 17:25 |
585 | 523 | 4.46.18 | 1 | Anna Mark Helwigh -00 | 4.45.43 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 17:35 |
586 | 522 | 5.06.41 | 4 | Frida Schledermann -01 | 5.12.34 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 17:35 |
587 | 521 | 4.56.29 | 2 | Matilde Willer -00 | 4.56.98 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 17:35 |
588 | 502 | 4.52.01 | 3 | Conrad Lind -01 | 4.36.41 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:45 |
589 | 500 | 4.31.34 | 1 | William Devantier -00 | 4.20.34 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:45 |
590 | 503 | 4.39.55 | 2 | Sebastian Nielsen -00 | 4.44.07 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:45 |