DT kvalifikation • Rudegaard Stadion • Holte
8 sep., 2019
Arrangør: Holte Altetik
800 meter • Finale • Kvinder • Søndag kl. 14:00
# | Resultat | Points | Navn | Team | 1/1000 |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2.21.40 | 7,00 | Josefine Rytter -94 | K - Bagsværd AC | .394 |
2 | 2.21.89 | 5,00 | Matilda Elbæk Lindstöm -00 | K - Aabenraa IG | .883 |
3 | 2.22.34 | 3,50 | Cecilie Møller-Jensen -01 | K - Bagsværd AC | .332 |
4 | 2.32.69 | 4,00 | Luna Christensen -05 | K - Ballerup AK | .681 |
5 | 2.33.77 | 3,00 | Christina Goltermann -80 | K - Hvidovre AM | .768 |
6 | 2.36.39 | 2,50 | Caroline R. Jessen -02 | K - Ballerup AK | .387 |
7 | 2.37.40 | 2,00 | Ida Marie Broberg -05 | K - Skive AM | .395 |
8 | 2.41.44 | 1,00 | Caroline Amalie Jensen -99 | K - Holte Atletik | .436 |
9 | 2.52.73 | 2,00 | Emma O Hansen -04 | K - Aabenraa IG | .722 |
10 | 3.02.13 | 1,50 | Signe Brusgaard -04 | K - Skive AM | .128 |
11 | 3.07.05 | 1,00 | Lise Sofie Jensen | K - Holte Atletik | .049 |
12 | 3.15.11 | 0,50 | Helene Bothilde Rønne -68 | K - Hvidovre AM | .110 |
# | Q | Navn | Team | |
---|---|---|---|---|
1 | #1 | Christina Goltermann -80 | K - Hvidovre AM | |
2 | #2 | Helene Bothilde Rønne -68 | K - Hvidovre AM | |
3 | #1 | Caroline R. Jessen -02 | K - Ballerup AK | |
4 | #2 | Luna Christensen -05 | K - Ballerup AK | |
5 | #2 | Lise Sofie Jensen | K - Holte Atletik | |
6 | #2 | Caroline Amalie Jensen -99 | K - Holte Atletik | |
7 | #1 | Ida Marie Broberg -05 | K - Skive AM | |
8 | #2 | Signe Brusgaard -04 | K - Skive AM | |
9 | #1 | Matilda Elbæk Lindstöm -00 | K - Aabenraa IG | |
10 | #2 | Emma O Hansen -04 | K - Aabenraa IG | |
11 | #1 | Josefine Rytter -94 | K - Bagsværd AC | |
12 | #2 | Cecilie Møller-Jensen -01 | K - Bagsværd AC |
# | Q | Navn | Team | |
---|---|---|---|---|
1 | #1 | Josefine Rytter -94 | K - Bagsværd AC | |
2 | #1 | Caroline R. Jessen -02 | K - Ballerup AK | |
3 | #1 | Christina Goltermann -80 | K - Hvidovre AM | |
4 | #1 | Ida Marie Broberg -05 | K - Skive AM | |
5 | #1 | Matilda Elbæk Lindstöm -00 | K - Aabenraa IG | |
6 | #2 | Cecilie Møller-Jensen -01 | K - Bagsværd AC | |
7 | #2 | Luna Christensen -05 | K - Ballerup AK | |
8 | #2 | Lise Sofie Jensen | K - Holte Atletik | |
9 | #2 | Caroline Amalie Jensen -99 | K - Holte Atletik | |
10 | #2 | Helene Bothilde Rønne -68 | K - Hvidovre AM | |
11 | #2 | Signe Brusgaard -04 | K - Skive AM | |
12 | #2 | Emma O Hansen -04 | K - Aabenraa IG |