Copenhagen Open 2022, 10 års jubilæum • Hvidovre Stadion • Hvidovre
11-12 jun., 2022
Arrangør: Hvidovre AM
Sparta AM
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35.81 | 4 | Alfred Hartung -12 | 36.86 | 200 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:45 | |
2 | DNS | Amaya Kruse Jørgensen -06 | 26.04 | 200 meter • Finale | Piger 17 år | Søndag kl. 15:50 | ||
3 | 25.84 | 2 | Anna Pedersen -05 | 26.39 | 200 meter • Finale | Piger 17 år | Søndag kl. 15:50 | |
4 | 24.69 | 2 | Anna Øbakke Lange -99 | 24.79 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 16:00 | |
5 | Afbud | Astrid Glenner-Frandsen -93 | 23.99 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 16:00 | ||
6 | DNS | Benjamin Lobo Vedel -97 | 21.12 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 | ||
7 | 31.62 | 3 | Carmen Veje Vintersborg -10 | 32.37 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:35 | |
8 | 24.71 | 3 | Cecilie Gedsø Færge -03 | 24.98 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 16:00 | |
9 | 27.66 | 2 | Christine Emilie Næsby -07 | 28.81 | 200 meter • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 13:45 | |
10 | 29.68 | 5 | Clara Lund-Bretlau -09 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:40 | ||
11 | 107 | 30.93 | 6 | David Roudhdi Nielsen -08 | 32.53 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:00 |
12 | 30.13 | 1 | Ellen Vincentsen -11 | 31.41 | 200 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:50 | |
13 | DNS | Emilie Florin -01 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 16:00 | |||
14 | DNS | Esther Falck -08 | 28.09 | 200 meter • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 13:45 | ||
15 | 39.79 | 4 | Frida Schmidt Jæger -14 | 200 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:25 | ||
16 | 27.79 | 4 | Ingrid Olivarius Vølund -07 | 28.06 | 200 meter • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 13:45 | |
17 | 35.92 | 3 | Isolde Agerskov Perotti -14 | 35.85 | 200 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:25 | |
18 | 21.42 | 3 | Jacob Hvorup -99 | 21.58 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 | |
19 | 38.70 | 2 | Liva Palmy Stein -12 | 200 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 12:05 | ||
20 | 37.74 | 3 | Ludvig Thøgersen -13 | 200 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:35 | ||
21 | DNS | Maja Voigt -07 | 25.60 | 200 meter • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 13:45 | ||
22 | 28.37 | 4 | Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen -08 | 27.33 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:00 | |
23 | DNS | Mariana Cecilia Vargas -12 | 200 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 12:05 | |||
24 | DNS | Matilde Carvalho Pinto -12 | 200 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 12:05 | |||
25 | 39.20 | 3 | Niovi Kastrinaki -13 | 200 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:25 | ||
26 | 24.44 | 6 | Oliver Mikkelsen -08 | 24.77 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:00 | |
27 | 35.64 | 3 | Otto Hartung -13 | 35.85 | 200 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:35 | |
28 | 35.90 | 2 | Paula Petersone-Milcevic -13 | 36.48 | 200 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:25 | |
29 | 27.04 | 3 | Sille Hejselbak -01 | 27.43 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 16:00 | |
30 | 39.50 | 6 | Smilla Gram Jensen -14 | 200 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:25 | ||
31 | 22.22 | 7 | Sofus Peter Lassen -03 | 22.53 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 | |
32 | 23.71 | 4 | Thor Knudsen -07 | 24.98 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:00 | |
33 | DNS | Vega Klæbel -11 | 200 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:50 | |||
34 | 27.14 | 3 | Villy Reedtz Funder -08 | 27.53 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:00 |