Kronborg Games - I • Snekkersten hallen • Snekkersten
13 jan., 2018
Arrangør: Helsingør IF
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 251 | 2.36 | 11 | Erika Livia Wischmann -09 | 2.63 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
2 | 247 | 2.91 | 5 | Elvira Ramsgaard Jensen -09 | 2.88 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
3 | 270 | 2.56 | 9 | Lærke Høj Alexandersen -09 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
4 | 296 | 3.03 | 3 | Theresa Dommer -09 | 3.01 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
5 | 223 | 3.83 | 1 | Alma Ravn -09 | 3.86 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
6 | 274 | 2.58 | 8 | Maia Hylling Axelsson -10 | 2.65 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
7 | 312 | 3.21 | 2 | Wilma Caroline Nielsen -10 | 3.16 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
8 | 241 | 3.02 | 4 | Cecilie Zachariae -09 | 2.94 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
9 | 295 | 2.61 | 7 | Tara Rose Mehrotra -10 | 2.51 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 |
10 | 276 | 2.04 | 13 | Maja Sofia Nørlov -09 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
11 | 255 | 2.69 | 5 | Jacob Kjær-Christensen -10 | 3.29 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 |
12 | 280 | 2.01 | 11 | Max Backman Christiansen -10 | 2.06 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 |
13 | 273 | DNS | Mads Skeel Bartels -09 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 | ||
14 | 273 | DNS | Mads Skeel Bartels -09 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 | ||
15 | 279 | 2.51 | 7 | Mathias Bech Gjerløv -09 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Lørdag kl. 10:35 | |
16 | 268 | 3.55 | 6 | Lukas Mikkelsen -08 | 3.61 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
17 | 227 | 3.94 | 2 | Anders Silleborg -07 | 4.13 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
18 | 256 | 3.59 | 5 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 3.84 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
19 | 302 | 3.12 | 19 | Victor Visan Bahn -07 | 3.77 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
20 | 272 | DNS | Mads Augustinus Rasmussen -08 | 3.35 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 | |
21 | 310 | 3.23 | 18 | William Matthew Buck -08 | 3.57 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
22 | 311 | 3.04 | 20 | William Thøgersen -08 | 3.23 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
23 | 299 | 3.23 | 17 | Tristan Lohmann Smed -07 | 3.44 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 |
24 | 283 | 3.65 | 3 | Nikolaj Krüger -07 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 11:15 | |
25 | 242 | 3.63 | 7 | Celine Frisch Erichsen -07 | 3.69 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
26 | 286 | 3.79 | 3 | Queen Riege -08 | 3.32 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
27 | 264 | DNS | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 3.41 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
28 | 244 | 3.16 | 13 | Clara Vejlgaard -08 | 3.48 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
29 | 260 | 3.08 | 14 | Karla Olivia Haynes -07 | 3.45 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
30 | 253 | 3.66 | 6 | Helene Salomonsen -07 | 3.66 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
31 | 224 | 3.76 | 4 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 4.18 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 |
32 | 249 | 3.53 | 9 | Emilie Holm -08 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 12:00 | |
33 | 259 | 4.19 | 9 | Karla Bundgaard Langvik -05 | 4.46 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
34 | 263 | 3.71 | 22 | Laura Diaz Friis -06 | 3.91 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
35 | 254 | 3.92 | 15 | Ingrid Gram Jensen -05 | 4.30 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
36 | 258 | 4.48 | 2 | Kaisa Duedam Ventrup -05 | 4.53 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
37 | 289 | 4.21 | 7 | Signe Juhl Laurseb -05 | 4.10 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
38 | 291 | 4.21 | 6 | Sofia Thøgersen -05 | 4.73 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
39 | 229 | 3.82 | 17 | Anna E B Pedersen -05 | 4.03 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
40 | 225 | 4.01 | 13 | Amélie Vejlgaard -05 | 4.06 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
41 | 230 | 3.58 | 26 | Anna Pape Liboriussen -06 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 | |
42 | 231 | 3.68 | 23 | Anna Tikjøb Rasmussen -05 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 | |
43 | 248 | 4.84 | 1 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 5.04 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 13:00 |
44 | 233 | 4.67 | 2 | Asger Pape Liboriussen -05 | 4.43 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 |
45 | 298 | DNS | Tobias Lykke Nørgaard -06 | 3.56 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 | |
46 | 246 | 4.34 | 4 | Eli Riege -06 | 4.72 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 |
47 | 262 | 3.63 | 16 | Kasper Schimmell Smith -05 | 3.95 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 |
48 | 307 | 4.73 | 1 | Vitus Rosenkrands -05 | 4.93 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 |
49 | 294 | 4.00 | 9 | Sophus Emil Ramsgaard -06 | 4.19 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 14:15 |
50 | 284 | 4.00 | 9 | Olivia Emily Helleskov Batko -03 | 4.36 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:15 |
51 | 300 | 3.52 | 17 | Tsinat Krause -04 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:15 | |
52 | 237 | 4.74 | 4 | Betty Marie Ramsgaard Jensen -04 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:15 | |
53 | 277 | 5.21 | 1 | Maria Skov Kragh -01 | 5.13 | Længdespring • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 16:00 |
54 | 265 | 5.17 | 2 | Louise Bach Moore -01 | 5.14 | Længdespring • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 16:00 |
55 | 303 | 4.67 | 3 | Victoria Lendal -02 | 5.28 | Længdespring • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 16:00 |
56 | 250 | 4.46 | 1 | Emma Giovanna Vitale -93 | Længdespring • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:00 | |
57 | 297 | 5.33 | 4 | Tobias Jappe Bjerre -04 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
58 | 239 | NM | Carl Johan Zachariae -04 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 16:00 | ||
59 | 305 | 5.66 | 1 | Vilhelm Krüger -04 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
60 | 301 | 4.35 | 8 | Victor Vedby Meiniche -03 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
61 | 245 | 5.57 | 2 | Dhruv Mehrotra -03 | 5.21 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 16:00 |
62 | 308 | 5.42 | 3 | Wilhelm Kopp -03 | 5.36 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 16:00 |
63 | 226 | 6.22 | 1 | Anders Madsen -01 | 6.35 | Længdespring • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 16:00 |
64 | 236 | 5.71 | 2 | Bertram Costa -01 | 5.55 | Længdespring • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 16:00 |
65 | 287 | 6.17 | 1 | Robin Swann -97 | 6.30 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:00 |