Hvidovre Indoor 3 • Hvidovre Stadion • Hvidovre
17 mar., 2024
Arrangør: Hvidovre AM
Ballerup AK
# | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1.30 | 3 | Naya Pedersen -09 | 1.40 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 | |
2 | 1.45 | 1 | Anna Søttrup Dinesen -09 | 1.50 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 | |
3 | NM | Emma Clausen -08 | Højdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 10:00 | |||
4 | 1.90 | 1 | Pelle Armand Hulkvist -07 | 1.93 | Højdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 10:00 | |
5 | =PB | 3.79 | 2 | Pola Czerminska-Makinia -13 | 3.79 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
6 | PB | 6.14 | 2 | Emma Clausen -08 | 5.18 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 10:00 |
7 | PB | 4.28 | 4 | Naya Pedersen -09 | 3.82 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:55 |
8 | 6.98 | 5 | Sidsel Lautrup -11 | 7.58 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:55 | |
9 | 7.26 | 3 | Pola Czerminska-Makinia -13 | 7.41 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:20 | |
10 | 1.05 | 2 | Victor Peter Nielsen -12 | 1.15 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:30 | |
11 | PB | 3.89 | 4 | Victor Peter Nielsen -12 | 3.80 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:55 |
12 | PB | 4.42 | 3 | Sidsel Lautrup -11 | 4.10 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:05 |
13 | 3.37 | 9 | Katinka Høgh Hellmann -12 | 3.65 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:05 | |
14 | 8.19 | 2 | Pola Czerminska-Makinia -13 | 50 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:34 | ||
15 | PB | 8.02 | 2 | Sidsel Lautrup -11 | 8.21 | 50 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:43 |
16 | 9.17 | 5 | Katinka Høgh Hellmann -12 | 50 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:43 | ||
17 | PB | 8.36 | 2 | Victor Peter Nielsen -12 | 8.51 | 50 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:54 |
18 | 3.47 | 2 | Juliane Christiansen -08 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:55 | ||
19 | 3.19 | 3 | Emma Clausen -08 | 3.51 | Længdespring • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 13:55 | |
20 | PB | 5.55 | 2 | Oskar Søttrup Dinesen -09 | 5.49 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:55 |
21 | 8.14 | 3 | Pola Czerminska-Makinia -13 | 8.19 | 50 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 14:17 | |
22 | =PB | 8.21 | 1 | Sidsel Lautrup -11 | 8.02 | 50 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:25 |
23 | DNS | Katinka Høgh Hellmann -12 | 9.17 | 50 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:25 | ||
24 | PB | 8.32 | 4 | Victor Peter Nielsen -12 | 8.36 | 50 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:37 |
25 | PB | 7.54 | 2 | Naya Pedersen -09 | 7.67 | 50 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:44 |
26 | DNS | Juliane Christiansen -08 | 50 meter • Indl. | Piger 16-17 år | Søndag kl. 14:44 | |||
27 | 7.00 | 2 | Mathias Bruun Berthelsen -09 | 50 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:56 | ||
28 | 7.51 | 4 | Alexander Dietrich -10 | 50 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:56 | ||
29 | PB | 7.21 | 3 | Oskar Søttrup Dinesen -09 | 7.23 | 50 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:56 |
30 | PB | 7.61 | 5 | Naya Pedersen -09 | 7.54 | 50 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:13 |
31 | 6.95 | 2 | Mathias Bruun Berthelsen -09 | 7.00 | 50 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:25 | |
32 | 7.60 | 3 | Alexander Dietrich -10 | 7.51 | 50 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:25 | |
33 | 7.25 | 2 | Oskar Søttrup Dinesen -09 | 7.21 | 50 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:25 |