Hvidovre Indoor 2 • Hvidovre Stadion • Hvidovre
15 jan., 2023
Arrangør: Hvidovre AM
Trongårdens IF
# | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1.35 | 1 | Andrea Agnete Guldager -10 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
2 | 1.05 | 3 | Axel Blanco-Hansen -11 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
3 | 2.46 | 2 | Frey Fuhr-Hansen -14 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
4 | 1.69 | 3 | Vitus Fuhr-Hansen -14 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
5 | 2.53 | 7 | Felix Fuhr-Hansen -12 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
6 | 3.63 | 2 | David Klaumann -12 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
7 | 2.98 | 6 | Nikodem Okrzeja -13 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
8 | 1.92 | 3 | Alma Blanco-Hansen -16 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
9 | 3.05 | 1 | Elsa Blanco-Hansen -14 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
10 | DNS | Naya Solomon -12 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | ||
11 | 6.37 | 5 | Signe Løber -09 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 | |
12 | 9.91 | 2 | Aino Wanji -08 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 | |
13 | 10.61 | 1 | Viola Lei Hansgaard -08 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:00 | |
14 | 7.01 | 4 | Filip Nemo Krarup -09 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:00 | |
15 | 5.38 | 5 | Alfred Mørch -09 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:00 | |
16 | 4.80 | 3 | Clara Høgenhav -11 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:40 | |
17 | 7.41 | 2 | Isabella Kronborg Gede -11 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:40 | |
18 | 8.59 | 3 | Oliver Kronborg Gede -10 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:40 | |
19 | 4.36 | 4 | Axel Blanco-Hansen -11 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:40 | |
20 | 2.85 | 4 | Naya Solomon -12 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:45 | |
21 | 4.96 | 1 | Frey Fuhr-Hansen -14 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |
22 | DNS | Elliot Skjoldborg -14 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | ||
23 | 2.54 | 2 | Vitus Fuhr-Hansen -14 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:45 | |
24 | 3.22 | 5 | Felix Fuhr-Hansen -12 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:45 | |
25 | 5.81 | 1 | David Klaumann -12 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:45 | |
26 | 1.40 | 1 | Viola Lei Hansgaard -08 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:00 | |
27 | 3.61 | 5 | Josephine Baker -11 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:15 | |
28 | 4.07 | 2 | Isabella Kronborg Gede -11 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:15 | |
29 | 3.54 | 6 | Andrea Agnete Guldager -10 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:15 | |
30 | 3.80 | 2 | Alma Blanco-Hansen -16 | Skumspyd • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | |
31 | 3.99 | 1 | Elsa Blanco-Hansen -14 | Skumspyd • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:15 | |
32 | 9.40 | 3 | Naya Solomon -12 | Skumspyd • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:15 | |
33 | 11.31 | 2 | Clara Høgenhav -11 | Skumspyd • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:15 | |
34 | 8.62 | 2 | Ida Hørdum Nielsen -05 | Kuglestød • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 11:30 | |
35 | 9.26 | 1 | Thea Lei Hansgaard -05 | Kuglestød • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 11:30 | |
36 | 8.12 | 1 | Jacob Larsen -05 | Kuglestød • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 11:30 | |
37 | 3.35 | 5 | Axel Blanco-Hansen -11 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 | |
38 | 11.08 | 1 | Frey Fuhr-Hansen -14 | Skumspyd • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:45 | |
39 | DNS | Vitus Fuhr-Hansen -14 | Skumspyd • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:45 | ||
40 | 5.90 | 2 | Felix Fuhr-Hansen -12 | Skumspyd • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:45 | |
41 | 18.05 | 3 | Oliver Kronborg Gede -10 | Skumspyd • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 | |
42 | 9.90 | 4 | Axel Blanco-Hansen -11 | Skumspyd • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:45 | |
43 | 4.04 | 2 | Signe Løber -09 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:25 | |
44 | 4.64 | 1 | Selma Guldager Knudsen -08 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:25 | |
45 | 4.45 | 4 | Pauline Bennett -04 | Længdespring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 12:25 | |
46 | 4.99 | 2 | Stine Baandrup Tindbæk -05 | Længdespring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 12:25 | |
47 | 2.84 | 1 | Sonia Blanco-Hansen -81 | Længdespring • Finale | Kvinder 40-44 år | Søndag kl. 12:25 | |
48 | 9.46 | 1 | Nikoline Willadsen -08 | 50 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:40 | |
49 | 9.95 | 2 | Viola Lei Hansgaard -08 | 50 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:40 | |
50 | 11.36 | 2 | Axel Blanco-Hansen -11 | 50 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:55 | |
51 | 12.75 | 3 | Alma Blanco-Hansen -16 | 50 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:30 | |
52 | 8.19 | 4 | Josephine Baker -11 | 50 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:38 | |
53 | 7.86 | 1 | Isabella Kronborg Gede -11 | 50 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:38 | |
54 | 8.14 | 3 | Andrea Agnete Guldager -10 | 50 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:38 | |
55 | 4.21 | 4 | Filip Nemo Krarup -09 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:40 | |
56 | 3.84 | 5 | Alfred Mørch -09 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:40 | |
57 | 4.63 | 3 | Jacob Larsen -05 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:40 | |
58 | 4.18 | 1 | Hans Løber -74 | Længdespring • Finale | Mænd 45-49 år | Søndag kl. 13:40 | |
59 | 10.22 | 2 | Herman WA Frederiksen -15 | 50 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:46 | |
60 | DNS | Elliot Skjoldborg -14 | 50 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 13:46 | ||
61 | 8.48 | 2 | David Klaumann -12 | 50 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:50 | |
62 | 8.73 | 6 | Axel Blanco-Hansen -11 | 50 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:54 | |
63 | 12.71 | 3 | Alma Blanco-Hansen -16 | 12.75 | 50 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 14:05 |
64 | 8.42 | 6 | Josephine Baker -11 | 8.19 | 50 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:13 |
65 | 7.90 | 1 | Isabella Kronborg Gede -11 | 7.86 | 50 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:13 |
66 | 7.99 | 2 | Andrea Agnete Guldager -10 | 8.14 | 50 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:13 |
67 | 9.15 | 1 | Nikoline Willadsen -08 | Trespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:15 | |
68 | 8.62 | 2 | Selma Guldager Knudsen -08 | Trespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:15 | |
69 | 9.68 | 2 | Thea Lei Hansgaard -05 | Trespring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 14:15 | |
70 | 9.05 | 2 | Alfred Mørch -09 | Trespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:15 | |
71 | 10.71 | 1 | Bertil WA Frederiksen -06 | Trespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:15 | |
72 | 9.67 | 2 | Valdemar Qvistgaard -05 | Trespring • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 14:15 | |
73 | 10.25 | 1 | Jacob Larsen -05 | Trespring • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 14:15 | |
74 | 10.38 | 2 | Herman WA Frederiksen -15 | 10.22 | 50 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 14:21 |
75 | 8.44 | 2 | David Klaumann -12 | 8.48 | 50 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:25 |
76 | Isabella Kronborg Gede -11 | 3-kamp • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:25 | |||
77 | 8.80 | 6 | Axel Blanco-Hansen -11 | 8.73 | 50 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:29 |
78 | 7.36 | 1 | Signe Løber -09 | 50 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:40 | |
79 | 7.81 | 3 | Alma Bøge Crichton -08 | 50 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:40 | |
80 | 7.68 | 2 | Selma Guldager Knudsen -08 | 50 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:40 | |
81 | 7.92 | 3 | Viola Lei Hansgaard -08 | 50 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:40 | |
82 | Axel Blanco-Hansen -11 | 3-kamp • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:40 | |||
83 | 7.64 | 1 | Pauline Bennett -04 | 50 meter • Indl. | Kvinder senior | Søndag kl. 14:48 | |
84 | 7.68 | 2 | Ida Hørdum Nielsen -05 | 50 meter • Indl. | Kvinder senior | Søndag kl. 14:48 | |
85 | 9.88 | 1 | Sonia Blanco-Hansen -81 | 50 meter • Indl. | Kvinder 40-44 år | Søndag kl. 14:48 | |
86 | DNS | Bertil WA Frederiksen -06 | 50 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:56 | ||
87 | 7.02 | 2 | Jacob Larsen -05 | 50 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 15:00 | |
88 | 8.03 | 1 | Hans Løber -74 | 50 meter • Indl. | Mænd 45-49 år | Søndag kl. 15:00 | |
89 | 7.26 | 2 | Signe Løber -09 | 7.36 | 50 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:05 |
90 | 7.86 | 5 | Alma Bøge Crichton -08 | 7.81 | 50 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:05 |
91 | 7.63 | 4 | Selma Guldager Knudsen -08 | 7.68 | 50 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:05 |
92 | 8.04 | 7 | Viola Lei Hansgaard -08 | 7.92 | 50 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:05 |
93 | 7.55 | 1 | Pauline Bennett -04 | 7.64 | 50 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 15:13 |
94 | 7.71 | 2 | Ida Hørdum Nielsen -05 | 7.68 | 50 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 15:13 |
95 | 9.77 | 1 | Sonia Blanco-Hansen -81 | 9.88 | 50 meter • Finale | Kvinder 40-44 år | Søndag kl. 15:13 |
96 | 7.00 | 1 | Jacob Larsen -05 | 7.02 | 50 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:25 |
97 | 8.24 | 1 | Hans Løber -74 | 8.03 | 50 meter • Finale | Mænd 45-49 år | Søndag kl. 15:25 |