Kronborg Games - afdeling 2 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
23 feb., 2013
Arrangør: Helsingør IF
Glostrup IC
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 364 | 7.03 | 15 | Natasja Jacobsen -00 | 6.02 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 |
2 | 364 | 9.65 | 24 | Natasja Jacobsen -00 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 11:00 | |
3 | 72 | 1.20 | 5 | Thomas Christiansen -01 | 1.20 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:15 |
4 | 70 | 1.15 | 8 | Simon Bergquist -01 | 1.25 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:15 |
5 | 74 | 1.20 | 6 | William Debes Johansen -00 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 11:15 | |
6 | 72 | 9.72 | 28 | Thomas Christiansen -01 | 9.20 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
7 | 70 | 9.08 | 10 | Simon Bergquist -01 | 9.01 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
8 | 74 | 9.41 | 21 | William Debes Johansen -00 | 9.47 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 12:45 |
9 | 364 | 3.60 | 20 | Natasja Jacobsen -00 | 3.33 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:30 |
10 | 361 | 10.31 | 30 | Cassandra Rønn -99 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 | |
11 | 71 | 8.91 | 14 | Thea Jensen -99 | 8.91 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 |
12 | 360 | 8.54 | 5 | Alberte G. Juul-Olsen -99 | 60 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:15 | |
13 | 68 | DNS | Nikoline Spang Thomsen -99 | 1.30 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 14:45 | |
14 | 66 | DNS | Mads Halkjær Gudmandsen -99 | 8.95 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 | |
15 | 63 | 9.07 | 9 | Carl Debes Johansen -98 | 9.18 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 |
16 | 65 | 8.91 | 7 | Jonas Riber Jakobsen -99 | 9.05 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:00 |
17 | 72 | 3.92 | 15 | Thomas Christiansen -01 | 4.23 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
18 | 70 | 4.19 | 9 | Simon Bergquist -01 | 4.30 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
19 | 74 | 3.79 | 24 | William Debes Johansen -00 | 3.46 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 |
20 | 365 | 7.13 | 4 | Peter T. Marcussen -82 | 7.55 | Kuglestød • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 15:15 |
21 | 365 | 8.55 | 9 | Peter T. Marcussen -82 | 8.25 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:30 |
22 | 363 | 7.84 | 4 | Mark Ahlehuus -88 | 60 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 15:30 | |
23 | 73 | 1.45 | 8 | Victor Peréz Tidmand -98 | 1.45 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:45 |
24 | 361 | 5.27 | 12 | Cassandra Rønn -99 | 4.92 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 |
25 | 362 | 6.34 | 11 | Maja Kolze -99 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
26 | 71 | 12.63 | 2 | Thea Jensen -99 | 13.48 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 |
27 | 360 | 7.13 | 9 | Alberte G. Juul-Olsen -99 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
28 | 68 | DNS | Nikoline Spang Thomsen -99 | 6.55 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:00 | |
29 | 73 | DNS | Victor Peréz Tidmand -98 | 10.81 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:15 | |
30 | 361 | 3.25 | 19 | Cassandra Rønn -99 | 2.78 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 |
31 | 362 | 3.95 | 12 | Maja Kolze -99 | 4.17 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 |
32 | 360 | 4.39 | 4 | Alberte G. Juul-Olsen -99 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
33 | 68 | DNS | Nikoline Spang Thomsen -99 | 3.97 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 16:30 | |
34 | 66 | DNS | Mads Halkjær Gudmandsen -99 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:45 | ||
35 | 360 | 8.73 | 4 | Alberte G. Juul-Olsen -99 | 8.54 | 60 meter • Finale | Piger 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 |
36 | 363 | 7.84 | 3 | Mark Ahlehuus -88 | 7.84 | 60 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:15 |
37 | 73 | 4.69 | 1 | Victor Peréz Tidmand -98 | 4.58 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 |
38 | 66 | DNS | Mads Halkjær Gudmandsen -99 | 3.51 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 | |
39 | 63 | 3.96 | 5 | Carl Debes Johansen -98 | 4.04 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 |
40 | 65 | 4.03 | 4 | Jonas Riber Jakobsen -99 | 4.45 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:15 |
41 | 365 | 4.40 | 3 | Peter T. Marcussen -82 | 3.95 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:45 |
42 | 363 | 5.74 | 2 | Mark Ahlehuus -88 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 17:45 |