Lyngby Games • Lyngby Stadion • Lyngby
1 jun., 2014
Arrangør: Trongårdens IF
Sparta
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 196 | 3.54.23 | 6 | Sarah Glad -03 | 1000 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
2 | 144 | 3.55.01 | 7 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 1000 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
3 | 194 | 3.48.90 | 4 | Sara Grønning -03 | 1000 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
4 | 249 | 1.20 | 2 | Oswald Carstensen -02 | 1.30 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:00 |
5 | 187 | 3.28 | 16 | Nanna Schaldemose -04 | 3.45 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
6 | 284 | 3.51 | 9 | Emilie Kirst -03 | 3.80 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
7 | 193 | 3.69 | 6 | Rebekka Schaldemose -03 | 3.75 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
8 | 171 | 4.31 | 1 | Karla Schärfe -03 | 4.33 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
9 | 143 | 3.91 | 3 | Annika Haldbo -03 | 4.18 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
10 | 173 | 3.05 | 20 | Karoline Sandfeld Hansen -04 | 2.83 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
11 | 144 | 3.54 | 7 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 3.30 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
12 | 167 | 3.91 | 2 | Josephine Sofie Houlbjerg -04 | 3.88 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
13 | 194 | 3.47 | 10 | Sara Grønning -03 | 3.52 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 |
14 | 163 | 5.37 | 2 | Ingrid Gram Jensen -05 | 5.78 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
15 | 191 | 4.35 | 5 | Pil Nedergaard -06 | 3.90 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
16 | 170 | 4.45 | 4 | Kajsa Salomonsen -05 | 4.28 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
17 | 235 | DNS | Louis Svandborg -06 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
18 | 231 | 29.38 | 3 | Kasper Schimmell Smith -05 | 29.54 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
19 | 227 | 28.10 | 4 | Hakeem Ali -05 | 29.62 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
20 | 252 | 20.63 | 5 | Samuel Skov Bailey -06 | 21.56 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 |
21 | 210 | DNS | Andreas Hartmann Stæger -06 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
22 | 237 | 3.21.33 | 2 | Lucas Ravn -04 | 3.34.06 | 1000 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:05 |
23 | 232 | 3.54.87 | 5 | Linus Christoffersen -03 | 1000 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:05 | |
24 | 211 | 5.11.49 | 7 | Anton Backman Christianse -04 | 1000 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:05 | |
25 | 148 | 3.14.39 | 2 | Cecilie Boesdal -01 | 3.25.50 | 1000 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:15 |
26 | 159 | 3.27.21 | 4 | Frida Schledermann -01 | 1000 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:15 | |
27 | 162 | 3.08.03 | 1 | Ingrid Eckardt -01 | 3.14.20 | 1000 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:15 |
28 | 189 | 3.19.95 | 3 | Nikoline Høegh Ørum-Niels -02 | 3.30.08 | 1000 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:15 |
29 | 142 | 3.31.56 | 5 | Anna Sofie Frænde -01 | 3.31.21 | 1000 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:15 |
30 | 248 | 3.11.90 | 3 | Noah Grunnet Nouri -02 | 3.20.93 | 1000 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:20 |
31 | 220 | 3.03.90 | 1 | Conrad Lind -01 | 3.03.06 | 1000 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:20 |
32 | 233 | 3.10.62 | 2 | Linus Lindquist -02 | 3.15.09 | 1000 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:20 |
33 | 255 | 3.40.97 | 6 | Simon Hjorth Jensen -02 | 1000 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:20 | |
34 | 251 | 9.64 | 2 | Robert Jacques Giertz Chr -03 | 9.41 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:40 |
35 | 232 | 10.65 | 3 | Linus Christoffersen -03 | 10.77 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:40 |
36 | 243 | DNS | Malte Bank-Mikkelsen -03 | 9.78 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:40 | |
37 | 222 | 9.35 | 4 | Dhruv Mehrotra -03 | 9.27 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:40 |
38 | 223 | 9.44 | 5 | Elias Dahl Lunøe -03 | 9.32 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:40 |
39 | 211 | 14.08 | 5 | Anton Backman Christianse -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:40 | |
40 | 217 | 9.30 | 3 | Carl Johan Zachariae -04 | 9.10 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:40 |
41 | 256 | 8.77 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 8.84 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:40 |
42 | 250 | 10.92 | 4 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 10.55 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:40 |
43 | 262 | 9.07 | 2 | William Wittendorff -03 | 8.83 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:40 |
44 | 187 | 9.65 | 3 | Nanna Schaldemose -04 | 9.62 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:55 |
45 | 284 | 10.85 | 2 | Emilie Kirst -03 | 10.43 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:55 |
46 | 193 | 9.62 | 2 | Rebekka Schaldemose -03 | 9.65 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:55 |
47 | 143 | 9.55 | 1 | Annika Haldbo -03 | 9.29 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:55 |
48 | 173 | 10.98 | 3 | Karoline Sandfeld Hansen -04 | 10.69 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:55 |
49 | 144 | 10.36 | 1 | Asta Ellermann-Kingombe -04 | 10.29 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:55 |
50 | 167 | 9.95 | 4 | Josephine Sofie Houlbjerg -04 | 9.76 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:55 |
51 | 194 | 10.36 | 5 | Sara Grønning -03 | 10.08 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:55 |
52 | 226 | 3.58 | 3 | Frederik Schaldemose -06 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
53 | 260 | 3.15 | 5 | William Hvass -06 | 2.92 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
54 | 210 | DNS | Andreas Hartmann Stæger -06 | 4.22 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
55 | 224 | 3.47 | 4 | Elias Regan Emborg -06 | 3.10 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
56 | 188 | 15.35 | 8 | Natasja Jung Nielsen -01 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:00 | |
57 | 189 | 19.22 | 4 | Nikoline Høegh Ørum-Niels -02 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:00 | |
58 | 142 | 18.28 | 6 | Anna Sofie Frænde -01 | 16.50 | Spydkast • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:00 |
59 | 204 | 22.30 | 1 | Sofia Thøgersen -05 | 23.50 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
60 | 191 | 11.26 | 6 | Pil Nedergaard -06 | 12.78 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
61 | 157 | 8.19 | 7 | Filippa Grunnet Nouri -06 | 6.62 | Boldkast • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:00 |
62 | 208 | 11.83 | 6 | Anders Bang -02 | 11.67 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:10 |
63 | 242 | 11.28 | 4 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 11.01 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:10 |
64 | 257 | 13.95 | 4 | Theodor Hvass -02 | 14.28 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:10 |
65 | 212 | 13.09 | 2 | Anton P Schläger -01 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:10 | |
66 | 245 | 11.14 | 1 | Mikkel Christophersen -01 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:10 | |
67 | 209 | 11.97 | 3 | Andreas Christoffersen -01 | 12.52 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:10 |
68 | 216 | 11.37 | 5 | Bertram Bing Costa -02 | 11.26 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:10 |
69 | 249 | 11.85 | 2 | Oswald Carstensen -02 | 11.84 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:10 |
70 | 259 | 10.45 | 1 | Vincent Plas -01 | 10.45 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:10 |
71 | 237 | 1.15 | 1 | Lucas Ravn -04 | 1.15 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 |
72 | 251 | 0.95 | 4 | Robert Jacques Giertz Chr -03 | 1.13 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 |
73 | 243 | DNS | Malte Bank-Mikkelsen -03 | 1.20 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 | |
74 | 243 | DNS | Malte Bank-Mikkelsen -03 | 3.50 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 | |
75 | 222 | 3.68 | 11 | Dhruv Mehrotra -03 | 4.02 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 |
76 | 223 | 4.07 | 4 | Elias Dahl Lunøe -03 | 3.83 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 |
77 | 211 | 2.12 | 21 | Anton Backman Christianse -04 | 2.17 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 |
78 | 217 | 4.32 | 2 | Carl Johan Zachariae -04 | 4.36 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 |
79 | 256 | 4.55 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 4.66 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 |
80 | 250 | 3.36 | 16 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 3.22 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 |
81 | 262 | 3.90 | 8 | William Wittendorff -03 | 4.12 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 |
82 | 154 | 14.07 | 5 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:25 | |
83 | 160 | 11.42 | 4 | Gertrud Rose Jensen -01 | 11.44 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:25 |
84 | 137 | 12.58 | 2 | Alberthe Wiedemann Simons -02 | 12.91 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:25 |
85 | 140 | DNS | Améli Kampp -01 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:25 | ||
86 | 200 | 12.82 | 6 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 12.26 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:25 |
87 | 177 | 12.02 | 6 | Liv Nedergaard -02 | 11.83 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:25 |
88 | 150 | 11.50 | 5 | Clara E Paludan -02 | 11.53 | 80 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 11:25 |
89 | 225 | 12.30 | 3 | Emil Frænde -00 | 12.34 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 11:40 |
90 | 239 | 12.42 | 5 | Mads Holm -99 | 12.42 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 11:40 |
91 | 229 | 12.21 | 1 | Jens Raabyemagle -99 | 12.44 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 11:40 |
92 | 236 | 13.55 | 3 | Lucas Bunch -00 | 13.65 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 11:40 |
93 | 228 | 12.34 | 4 | Jacob Hvorup -99 | 12.45 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 11:40 |
94 | 158 | 14.48 | 4 | Frederik Thede -99 | 14.08 | 100 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 11:40 |
95 | 181 | 13.18 | 1 | Maria Selck -99 | 12.89 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 |
96 | 202 | 13.80 | 4 | Simone Hjort -99 | 13.54 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 |
97 | 186 | 14.22 | 2 | Nanna Andersen -00 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 | |
98 | 169 | 15.06 | 5 | Juliet Watson -99 | 14.46 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 |
99 | 166 | 14.16 | 2 | Johanne Wiedemann Simonse -99 | 14.69 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 |
100 | 185 | 14.18 | 3 | Nana Birch Krull -99 | 14.38 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 |
101 | 164 | 13.88 | 1 | Iona Pardis White -00 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 | |
102 | 190 | 13.38 | 2 | Olivia Tuokila -00 | 13.05 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 |
103 | 149 | 14.73 | 2 | Cecilie Næsby -99 | 14.83 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 |
104 | 147 | 16.05 | 5 | Caroline Tarrasson -00 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 | |
105 | 183 | 13.91 | 1 | Mathilde Søndergaard Jeps -99 | 14.26 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 |
106 | 165 | 14.08 | 5 | Jasmin Pedersen -99 | 13.86 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 |
107 | 195 | 14.58 | 4 | Sara Vardar -99 | 14.51 | 100 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 |
108 | 205 | DNS | Suzanne Andersen -00 | 8.39 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:00 | |
109 | 139 | 11.14 | 1 | Amanda L Rasmussen -97 | 10.79 | Kuglestød • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 12:00 |
110 | 208 | 17.43 | 5 | Anders Bang -02 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:00 | |
111 | 242 | 25.07 | 4 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 23.07 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:00 |
112 | 220 | 29.16 | 3 | Conrad Lind -01 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:00 | |
113 | 245 | 32.63 | 2 | Mikkel Christophersen -01 | Spydkast • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:00 | |
114 | 187 | 9.61 | 4 | Nanna Schaldemose -04 | 9.65 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:20 |
115 | 193 | 9.41 | 3 | Rebekka Schaldemose -03 | 9.62 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:20 |
116 | 143 | 9.12 | 1 | Annika Haldbo -03 | 9.55 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:20 |
117 | 222 | 9.49 | 6 | Dhruv Mehrotra -03 | 9.35 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:30 |
118 | 217 | 9.18 | 4 | Carl Johan Zachariae -04 | 9.30 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:30 |
119 | 256 | 8.77 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 8.77 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:30 |
120 | 262 | 8.96 | 3 | William Wittendorff -03 | 9.07 | 60 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:30 |
121 | 226 | 7.74 | 5 | Frederik Schaldemose -06 | 40 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:40 | |
122 | 260 | 8.82 | 6 | William Hvass -06 | 40 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:40 | |
123 | 227 | 6.95 | 1 | Hakeem Ali -05 | 40 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:40 | |
124 | 224 | 8.00 | 5 | Elias Regan Emborg -06 | 8.78 | 40 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:40 |
125 | 181 | 5.05 | 1 | Maria Selck -99 | 4.73 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
126 | 202 | DNS | Simone Hjort -99 | 5.03 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:40 | |
127 | 186 | 4.28 | 7 | Nanna Andersen -00 | 4.42 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
128 | 169 | 3.93 | 9 | Juliet Watson -99 | 4.07 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
129 | 166 | 4.79 | 3 | Johanne Wiedemann Simonse -99 | 4.73 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
130 | 185 | 4.07 | 8 | Nana Birch Krull -99 | 4.31 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
131 | 183 | 4.80 | 2 | Mathilde Søndergaard Jeps -99 | 4.27 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
132 | 165 | 4.64 | 5 | Jasmin Pedersen -99 | 4.53 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
133 | 195 | 4.62 | 6 | Sara Vardar -99 | 4.41 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
134 | 225 | 5.85 | 1 | Emil Frænde -00 | 5.76 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
135 | 239 | 5.42 | 4 | Mads Holm -99 | 5.60 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
136 | 219 | 5.48 | 3 | Christian Cornelius -00 | 5.27 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
137 | 229 | 5.69 | 2 | Jens Raabyemagle -99 | 5.32 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
138 | 236 | 4.89 | 7 | Lucas Bunch -00 | 4.73 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
139 | 228 | 5.12 | 5 | Jacob Hvorup -99 | 5.05 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 12:40 |
140 | 254 | 6.30 | 1 | Sebeastian Pedersn -97 | 6.69 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 12:40 |
141 | 138 | 7.75 | 4 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 7.86 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Søndag kl. 12:50 |
142 | 179 | 8.78 | 3 | Luna Berg Torsbakke -08 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Søndag kl. 12:50 | |
143 | 178 | 7.75 | 5 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 8.04 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Søndag kl. 12:50 |
144 | 197 | 8.70 | 1 | Sarah Marie Lund Singer -07 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Søndag kl. 12:50 | |
145 | 180 | 7.11 | 1 | Maja Børregaard Voigt -07 | 7.26 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Søndag kl. 12:50 |
146 | 206 | DNS | Tiger Lily Lindelöf -07 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Søndag kl. 12:50 | ||
147 | 161 | 7.84 | 6 | Helene Salomonsen -07 | 8.07 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Søndag kl. 12:50 |
148 | 153 | 7.27 | 2 | Ella Julie Fischer -07 | 7.36 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Søndag kl. 12:50 |
149 | 156 | 8.95 | 3 | Emily Osula -08 | 9.58 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Søndag kl. 12:50 |
150 | 198 | 8.29 | 1 | Selma Madicken Vöge-Widdi -08 | 8.79 | 40 meter • Indl. | Piger 6-7 år | Søndag kl. 12:50 |
151 | 284 | 1.15 | 2 | Emilie Kirst -03 | 1.10 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:50 |
152 | 167 | 1.10 | 3 | Josephine Sofie Houlbjerg -04 | 1.09 | Højdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:50 |
153 | 221 | 8.76 | 2 | Daniel Solhøj Hansen -07 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 13:00 | |
154 | 230 | 8.22 | 1 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 8.54 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 13:00 |
155 | 241 | 8.45 | 5 | Magnus Høegh Ørum Nielsen -08 | 8.46 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 13:00 |
156 | 261 | 8.81 | 3 | William Thøgersen -08 | 9.59 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 13:00 |
157 | 240 | 7.70 | 3 | Mads Vincentsen -07 | 7.90 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 13:00 |
158 | 218 | 9.27 | 4 | Carl-Frederik Kirst -08 | 40 meter • Indl. | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 13:00 | |
159 | 251 | 7.84 | 6 | Robert Jacques Giertz Chr -03 | 7.72 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:00 |
160 | 223 | 7.23 | 7 | Elias Dahl Lunøe -03 | 7.58 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:00 |
161 | 174 | 36.14 | 1 | Klara Thers-Sonne -04 | 36.37 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:00 |
162 | 192 | 31.94 | 2 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 32.85 | Boldkast • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 13:00 |
163 | 201 | 7.51 | 2 | Signe Juhl Laursen -05 | 40 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:10 | |
164 | 163 | 6.86 | 2 | Ingrid Gram Jensen -05 | 7.02 | 40 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:10 |
165 | 152 | DNS | Eline Plas -06 | 40 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:10 | ||
166 | 155 | 6.82 | 1 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 7.10 | 40 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:10 |
167 | 157 | 8.20 | 5 | Filippa Grunnet Nouri -06 | 40 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:10 | |
168 | 160 | 11.26 | 4 | Gertrud Rose Jensen -01 | 11.42 | 80 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:30 |
169 | 150 | 11.73 | 6 | Clara E Paludan -02 | 11.50 | 80 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:30 |
170 | 242 | 11.12 | 4 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 11.28 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:40 |
171 | 245 | 11.17 | 5 | Mikkel Christophersen -01 | 11.14 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:40 |
172 | 216 | 11.35 | 6 | Bertram Bing Costa -02 | 11.37 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:40 |
173 | 259 | 10.48 | 1 | Vincent Plas -01 | 10.45 | 80 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:40 |
174 | 162 | 1.35 | 3 | Ingrid Eckardt -01 | 1.35 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:40 |
175 | 140 | 1.20 | 10 | Améli Kampp -01 | 1.15 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:40 |
176 | 171 | 1.40 | 1 | Karla Schärfe -03 | 1.40 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:40 |
177 | 200 | 1.20 | 8 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 1.21 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:40 |
178 | 150 | 1.20 | 8 | Clara E Paludan -02 | 1.28 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 13:40 |
179 | 147 | 25.47 | 2 | Caroline Tarrasson -00 | Spydkast • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:40 | |
180 | 138 | 8.00 | 4 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 7.75 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 13:50 |
181 | 178 | 8.10 | 5 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 7.75 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 13:50 |
182 | 180 | 7.43 | 1 | Maja Børregaard Voigt -07 | 7.11 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 13:50 |
183 | 161 | 8.25 | 6 | Helene Salomonsen -07 | 7.84 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 13:50 |
184 | 153 | 7.49 | 2 | Ella Julie Fischer -07 | 7.27 | 40 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 13:50 |
185 | 230 | 8.53 | 5 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 8.22 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 14:00 |
186 | 241 | 8.55 | 6 | Magnus Høegh Ørum Nielsen -08 | 8.45 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 14:00 |
187 | 240 | 7.80 | 3 | Mads Vincentsen -07 | 7.70 | 40 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 14:00 |
188 | 247 | 11.01 | 3 | Nikolaj Graves -98 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:00 | |
189 | 215 | 11.51 | 2 | August Hallberg -98 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:00 | |
190 | 222 | 38.43 | 4 | Dhruv Mehrotra -03 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:00 | |
191 | 250 | 14.25 | 9 | Peter Grevy Ejstrup -04 | 13.50 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:00 |
192 | 138 | 2.87 | 4 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 2.56 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:10 |
193 | 179 | 2.08 | 10 | Luna Berg Torsbakke -08 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:10 | |
194 | 178 | 2.65 | 5 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 2.61 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:10 |
195 | 197 | 2.11 | 9 | Sarah Marie Lund Singer -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:10 | |
196 | 180 | 3.01 | 2 | Maja Børregaard Voigt -07 | 2.94 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:10 |
197 | 206 | DNS | Tiger Lily Lindelöf -07 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:10 | ||
198 | 161 | 2.27 | 8 | Helene Salomonsen -07 | 2.50 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:10 |
199 | 153 | 3.26 | 1 | Ella Julie Fischer -07 | 3.31 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:10 |
200 | 156 | 1.63 | 14 | Emily Osula -08 | 2.00 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:10 |
201 | 198 | 2.53 | 6 | Selma Madicken Vöge-Widdi -08 | 2.64 | Længdespring • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 14:10 |
202 | 221 | 2.38 | 7 | Daniel Solhøj Hansen -07 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 14:10 | |
203 | 213 | 2.64 | 5 | Anton Thers-Sonne -07 | 2.46 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 14:10 |
204 | 230 | 2.42 | 6 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 2.31 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 14:10 |
205 | 241 | 2.21 | 9 | Magnus Høegh Ørum Nielsen -08 | 2.37 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 14:10 |
206 | 240 | 2.72 | 4 | Mads Vincentsen -07 | 2.85 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 14:10 |
207 | 218 | 1.99 | 10 | Carl-Frederik Kirst -08 | Længdespring • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 14:10 | |
208 | 201 | 7.43 | 6 | Signe Juhl Laursen -05 | 7.51 | 40 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 14:20 |
209 | 163 | 6.84 | 1 | Ingrid Gram Jensen -05 | 6.86 | 40 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 14:20 |
210 | 155 | 6.89 | 2 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 6.82 | 40 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 14:20 |
211 | 227 | 6.72 | 1 | Hakeem Ali -05 | 6.95 | 40 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 14:25 |
212 | 254 | 11.58 | 2 | Sebeastian Pedersn -97 | 11.55 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:40 |
213 | 281 | DNS | Virgil Topholm Hartmann -98 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:40 | ||
214 | 214 | DNS | Aske Petersen -98 | 100 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:40 | ||
215 | 176 | 13.54 | 2 | Leonora Hede -98 | 13.42 | 100 meter • Finale | Piger 16-17 år | Søndag kl. 15:00 |
216 | 219 | 1.50 | 2 | Christian Cornelius -00 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:00 | |
217 | 214 | DNS | Aske Petersen -98 | 1.75 | Højdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 15:00 | |
218 | 201 | 2.80 | 9 | Signe Juhl Laursen -05 | 3.08 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:00 |
219 | 204 | 3.21 | 5 | Sofia Thøgersen -05 | 3.50 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:00 |
220 | 163 | 3.40 | 3 | Ingrid Gram Jensen -05 | 3.39 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:00 |
221 | 152 | DNS | Eline Plas -06 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:00 | ||
222 | 155 | 3.56 | 1 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 3.54 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:00 |
223 | 157 | 2.33 | 12 | Filippa Grunnet Nouri -06 | 2.47 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:00 |
224 | 226 | 2.42 | 10 | Frederik Schaldemose -06 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 15:00 | |
225 | 235 | DNS | Louis Svandborg -06 | 2.05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 15:00 | |
226 | 231 | 2.89 | 7 | Kasper Schimmell Smith -05 | 2.85 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 15:00 |
227 | 227 | 3.56 | 2 | Hakeem Ali -05 | 3.43 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 15:00 |
228 | 252 | 2.28 | 11 | Samuel Skov Bailey -06 | 2.59 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 15:00 |
229 | 210 | DNS | Andreas Hartmann Stæger -06 | 2.52 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 15:00 | |
230 | 224 | 2.52 | 9 | Elias Regan Emborg -06 | 2.73 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 15:00 |
231 | 187 | 5.03 | 6 | Nanna Schaldemose -04 | 5.53 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 15:00 |
232 | 174 | 8.65 | 1 | Klara Thers-Sonne -04 | 8.38 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 15:00 |
233 | 192 | 6.92 | 2 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 7.29 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 15:00 |
234 | 173 | DNS | Karoline Sandfeld Hansen -04 | 3.97 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 15:00 | |
235 | 181 | 13.02 | 1 | Maria Selck -99 | 13.18 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:10 |
236 | 202 | 13.51 | 5 | Simone Hjort -99 | 13.80 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:10 |
237 | 164 | DNS | Iona Pardis White -00 | 13.88 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:10 | |
238 | 190 | 13.24 | 2 | Olivia Tuokila -00 | 13.38 | 100 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:10 |
239 | 138 | 19.31 | 2 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 12.37 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 15:10 |
240 | 179 | 6.47 | 8 | Luna Berg Torsbakke -08 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 15:10 | |
241 | 178 | 16.73 | 3 | Lotte Grevy Ejstrup -07 | 11.66 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 15:10 |
242 | 206 | DNS | Tiger Lily Lindelöf -07 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 15:10 | ||
243 | 153 | 23.18 | 1 | Ella Julie Fischer -07 | 23.00 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 15:10 |
244 | 156 | 6.14 | 9 | Emily Osula -08 | Boldkast • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 15:10 | |
245 | 221 | 21.16 | 2 | Daniel Solhøj Hansen -07 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 15:10 | |
246 | 213 | 25.51 | 1 | Anton Thers-Sonne -07 | 20.86 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 15:10 |
247 | 230 | 17.36 | 5 | Johan Dahl Kokkegård -08 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 15:10 | |
248 | 261 | 12.38 | 6 | William Thøgersen -08 | 13.11 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 15:10 |
249 | 218 | 8.73 | 8 | Carl-Frederik Kirst -08 | Boldkast • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 15:10 | |
250 | 225 | 12.29 | 1 | Emil Frænde -00 | 12.30 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
251 | 239 | DNS | Mads Holm -99 | 12.42 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:20 | |
252 | 229 | 12.35 | 3 | Jens Raabyemagle -99 | 12.21 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
253 | 228 | 12.34 | 2 | Jacob Hvorup -99 | 12.34 | 100 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:20 |
254 | 193 | 1.14.86 | 3 | Rebekka Schaldemose -03 | 400 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 15:30 | |
255 | 182 | 1.05.19 | 1 | Marie Falkebo -03 | 1.06.79 | 400 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 15:30 |
256 | 192 | 1.20.72 | 7 | Rebecca Dahl Kokkegård -03 | 400 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 15:30 | |
257 | 146 | 1.14.15 | 2 | Betty Marie Ramsgaard Jen -04 | 1.17.00 | 400 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 15:30 |
258 | 237 | 1.13.24 | 5 | Lucas Ravn -04 | 1.11.24 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 15:35 |
259 | 217 | 1.15.04 | 7 | Carl Johan Zachariae -04 | 1.21.21 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 15:35 |
260 | 256 | 1.04.04 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 1.06.28 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 15:35 |
261 | 262 | DNS | William Wittendorff -03 | 1.09.05 | 400 meter • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 15:35 | |
262 | 201 | 1.30.66 | 7 | Signe Juhl Laursen -05 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:50 | |
263 | 204 | 1.18.11 | 2 | Sofia Thøgersen -05 | 1.16.52 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:50 |
264 | 191 | 1.37.38 | 11 | Pil Nedergaard -06 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:50 | |
265 | 155 | 1.15.92 | 1 | Emilie Børregaard Voigt -05 | 1.19.24 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:50 |
266 | 203 | 1.32.41 | 9 | Smilla Feigh Skovlund -06 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:50 | |
267 | 235 | DNS | Louis Svandborg -06 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 16:00 | ||
268 | 231 | 1.31.61 | 6 | Kasper Schimmell Smith -05 | 1.27.82 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 16:00 |
269 | 252 | 1.23.96 | 3 | Samuel Skov Bailey -06 | 1.27.37 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 16:00 |
270 | 242 | 4.87 | 4 | Magnus Skjøtt Jensen -01 | 4.63 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:00 |
271 | 257 | 3.28 | 15 | Theodor Hvass -02 | 3.18 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:00 |
272 | 212 | 3.85 | 11 | Anton P Schläger -01 | 3.66 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:00 |
273 | 245 | 4.72 | 5 | Mikkel Christophersen -01 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:00 | |
274 | 209 | 4.05 | 9 | Andreas Christoffersen -01 | 3.94 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:00 |
275 | 233 | 4.33 | 7 | Linus Lindquist -02 | 4.30 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:00 |
276 | 216 | 4.52 | 6 | Bertram Bing Costa -02 | 4.40 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:00 |
277 | 249 | 4.23 | 8 | Oswald Carstensen -02 | 4.33 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:00 |
278 | 259 | 5.29 | 1 | Vincent Plas -01 | 5.15 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:00 |
279 | 154 | 5.98 | 8 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | 6.00 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 16:00 |
280 | 160 | 9.36 | 1 | Gertrud Rose Jensen -01 | 9.32 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 16:00 |
281 | 188 | 7.16 | 7 | Natasja Jung Nielsen -01 | 7.09 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 16:00 |
282 | 177 | 7.72 | 4 | Liv Nedergaard -02 | 3.66 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 16:00 |
283 | 197 | 1.48.93 | 5 | Sarah Marie Lund Singer -07 | 400 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 16:05 | |
284 | 180 | 1.30.18 | 1 | Maja Børregaard Voigt -07 | 1.39.79 | 400 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 16:05 |
285 | 161 | 1.42.35 | 3 | Helene Salomonsen -07 | 400 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 16:05 | |
286 | 198 | 1.39.51 | 2 | Selma Madicken Vöge-Widdi -08 | 400 meter • Finale | Piger 6-7 år | Søndag kl. 16:05 | |
287 | 213 | 1.36.77 | 5 | Anton Thers-Sonne -07 | 400 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 16:10 | |
288 | 241 | 1.36.44 | 3 | Magnus Høegh Ørum Nielsen -08 | 400 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 16:10 | |
289 | 261 | 1.36.61 | 4 | William Thøgersen -08 | 400 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 16:10 | |
290 | 240 | 1.32.05 | 2 | Mads Vincentsen -07 | 400 meter • Finale | Drenge 6-7 år | Søndag kl. 16:10 | |
291 | 148 | 1.03.89 | 1 | Cecilie Boesdal -01 | 400 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 16:15 | |
292 | 142 | 1.10.26 | 9 | Anna Sofie Frænde -01 | 400 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 16:15 | |
293 | 177 | 1.10.68 | 10 | Liv Nedergaard -02 | 400 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 16:15 | |
294 | 172 | 1.18.41 | 14 | Karoline Nygaard -02 | 400 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 16:15 | |
295 | 175 | 1.50 | 1 | Laura Nørrung Poulsen -00 | 1.59 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:20 |
296 | 202 | DNS | Simone Hjort -99 | 1.47 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:20 | |
297 | 199 | 1.35 | 3 | Selma Staun -00 | 1.39 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:20 |
298 | 147 | 1.35 | 4 | Caroline Tarrasson -00 | 1.40 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:20 |
299 | 183 | 1.40 | 2 | Mathilde Søndergaard Jeps -99 | 1.47 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:20 |
300 | 219 | 38.08 | 4 | Christian Cornelius -00 | 39.98 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 16:20 |
301 | 228 | 35.90 | 5 | Jacob Hvorup -99 | 37.50 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 16:20 |
302 | 207 | 43.60 | 2 | Arthur W. Petersen -99 | 44.67 | Spydkast • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 16:20 |
303 | 247 | 41.03 | 3 | Nikolaj Graves -98 | Spydkast • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 16:20 | |
304 | 246 | DNS | Nicholas Søjnæs -98 | Spydkast • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 16:20 | ||
305 | 238 | 53.90 | 2 | Mads Christiansen -97 | 57.03 | Spydkast • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 16:20 |
306 | 208 | 1.07.86 | 2 | Anders Bang -02 | 400 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:30 | |
307 | 220 | 1.05.11 | 1 | Conrad Lind -01 | 400 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:30 | |
308 | 229 | DNS | Jens Raabyemagle -99 | 57.57 | 400 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 16:40 | |
309 | 253 | 59.88 | 2 | Sebastian Nielsen -00 | 400 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 16:40 | |
310 | 254 | 52.08 | 1 | Sebeastian Pedersn -97 | 400 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 16:45 | |
311 | 168 | 1.03.91 | 1 | Julie Falkebo Jensen -00 | 400 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:50 | |
312 | 149 | 1.07.18 | 2 | Cecilie Næsby -99 | 400 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 16:50 | |
313 | 154 | 3.04 | 17 | Emilie Bank-Mikkelsen -02 | 3.50 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 17:00 |
314 | 160 | 4.66 | 4 | Gertrud Rose Jensen -01 | 4.20 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 17:00 |
315 | 137 | 3.77 | 12 | Alberthe Wiedemann Simons -02 | 3.66 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 17:00 |
316 | 140 | DNS | Améli Kampp -01 | 4.69 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 17:00 | |
317 | 200 | 4.01 | 9 | Signe Grevy Ejstrup -01 | 4.14 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 17:00 |
318 | 150 | 4.37 | 6 | Clara E Paludan -02 | 4.26 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 17:00 |
319 | 259 | 8.20 | 2 | Vincent Plas -01 | 8.28 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 17:00 |
320 | 151 | 4.51.17 | 2 | Clara Kall -99 | 4.49.25 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 17:15 |
321 | 145 | 5.29.21 | 5 | Astrid Bager -99 | 5.20.46 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 17:15 |
322 | 141 | 4.49.15 | 1 | Anna Mark Helwigh -00 | 4.54.76 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 17:15 |
323 | 184 | 4.58.05 | 4 | Matilde Willer -00 | 5.07.24 | 1500 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 17:15 |
324 | 244 | 4.27.11 | 1 | Malthe Nielsen -99 | 4.30.20 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:25 |
325 | 234 | 4.40.52 | 4 | Louis Herrmann -99 | 4.42.01 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:25 |
326 | 258 | 4.32.89 | 2 | Thor Bendix Madsen -99 | 4.31.07 | 1500 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 17:25 |