Lyngby Games • Lyngby Stadion • Lyngby
1 jun., 2014
Arrangør: Trongårdens IF
Hvidovre AM
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 78 | 1.10 | 5 | Mads Øls Andersen -02 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
2 | 75 | 3.40 | 11 | Stine Engberg Mikkelsen -04 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
3 | 79 | 31.68 | 2 | Malte Wolfgang Sassersen -05 | Boldkast • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
4 | 77 | 10.32 | 1 | Jonas Strunge -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:40 | |
5 | 80 | DNS | Marcus Ringhofer -03 | 9.58 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:40 | |
6 | 75 | 9.84 | 2 | Stine Engberg Mikkelsen -04 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:55 | |
7 | 79 | 4.67 | 2 | Malte Wolfgang Sassersen -05 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:00 | |
8 | 78 | 13.30 | 3 | Mads Øls Andersen -02 | 80 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 11:10 | |
9 | 77 | 1.05 | 3 | Jonas Strunge -04 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 | |
10 | 80 | DNS | Marcus Ringhofer -03 | 1.20 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 | |
11 | 77 | 3.33 | 17 | Jonas Strunge -04 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 | |
12 | 80 | DNS | Marcus Ringhofer -03 | 3.93 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:20 | |
13 | 76 | 13.19 | 1 | Thea Jensen -99 | 13.88 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:00 |
14 | 75 | 9.84 | 6 | Stine Engberg Mikkelsen -04 | 9.84 | 60 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 12:20 |
15 | 79 | 6.84 | 2 | Malte Wolfgang Sassersen -05 | 40 meter • Indl. | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:40 | |
16 | 77 | 5.05 | 10 | Jonas Strunge -04 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:00 | |
17 | 80 | 8.32 | 2 | Marcus Ringhofer -03 | 8.60 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 13:00 |
18 | 74 | 8.01 | 4 | Caroline Ringhofer -06 | 40 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:10 | |
19 | 81 | 16.18 | 1 | Matthias Hagen -97 | Kuglestød • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 14:00 | |
20 | 77 | 23.31 | 7 | Jonas Strunge -04 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:00 | |
21 | 80 | 37.30 | 5 | Marcus Ringhofer -03 | 39.00 | Boldkast • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 14:00 |
22 | 79 | 7.05 | 3 | Malte Wolfgang Sassersen -05 | 6.84 | 40 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 14:25 |
23 | 74 | 2.69 | 10 | Caroline Ringhofer -06 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:00 | |
24 | 79 | 3.42 | 4 | Malte Wolfgang Sassersen -05 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 15:00 | |
25 | 75 | DNS | Stine Engberg Mikkelsen -04 | 400 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 15:30 | ||
26 | 74 | 1.31.29 | 8 | Caroline Ringhofer -06 | 400 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 15:50 | |
27 | 79 | 1.19.98 | 1 | Malte Wolfgang Sassersen -05 | 400 meter • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 16:00 | |
28 | 78 | 3.30 | 14 | Mads Øls Andersen -02 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:00 | |
29 | 81 | 61.12 | 1 | Matthias Hagen -97 | Spydkast • Finale | Drenge 16-17 år | Søndag kl. 16:20 | |
30 | 78 | 1.16.20 | 5 | Mads Øls Andersen -02 | 400 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 16:30 |