Kronborg Games - afdeling 3 • Snekkersten Idrætscenter • Snekkersten
12 mar., 2016
Arrangør: Helsingør IF
Helsingør IF
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 671 | 2.68 | 15 | Ibi Toft Rasmussen -07 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 10:00 | |
2 | 25 | 8.02 | 9 | Caroline Andersen -03 | 7.34 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:00 |
3 | 673 | 2.25 | 2 | Julius Haansbæk Mortensen -05 | 2.20 | Stangspring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 10:15 |
4 | 4 | 12.36 | 6 | Ida Marie Krumm Knuhtsen -04 | 12.86 | 60 meter hæk • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 10:30 |
5 | 671 | 12.00 | 21 | Ibi Toft Rasmussen -07 | 60 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Lørdag kl. 11:00 | |
6 | 12 | 10.00 | 12 | Fiona Emilie Gammelmark -06 | 10.07 | 60 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
7 | 19 | DNS | Gustav Valdemar Knudsen -06 | 3.24 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 | |
8 | 9 | 3.10 | 19 | Bjørn Vermund Gere -05 | 3.29 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 11:30 |
9 | 25 | 9.27 | 13 | Caroline Andersen -03 | 9.43 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 |
10 | 15 | 9.46 | 20 | Annika Vinther -04 | 9.62 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 |
11 | 3 | 9.25 | 10 | Ida Hebsgaard Gertsen -03 | 9.30 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 |
12 | 4 | 8.99 | 6 | Ida Marie Krumm Knuhtsen -04 | 9.00 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 |
13 | 22 | DNS | Maja Ellen Rivli Basballe -03 | 60 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 12:15 | ||
14 | 12 | 3.18 | 18 | Fiona Emilie Gammelmark -06 | 2.94 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Lørdag kl. 12:15 |
15 | 19 | 11.20 | 20 | Gustav Valdemar Knudsen -06 | 11.13 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 |
16 | 16 | DNS | Julius Haansbæk Mortensen -05 | 9.10 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 | |
17 | 9 | 11.22 | 21 | Bjørn Vermund Gere -05 | 10.95 | 60 meter • Indl. | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 13:00 |
18 | 672 | 10.47 | 26 | William Toft Rasmussen -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 | |
19 | 27 | 8.73 | 7 | Magnus Emil Knudsen -03 | 8.99 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 |
20 | 30 | DNS | Viggo Vermund Gere -03 | 9.32 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 | |
21 | 669 | 9.49 | 16 | Zacharias Gustafsen -04 | 60 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 | |
22 | 25 | NM | Caroline Andersen -03 | 3.78 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 | |
23 | 3 | 3.81 | 18 | Ida Hebsgaard Gertsen -03 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 | |
24 | 4 | 3.76 | 20 | Ida Marie Krumm Knuhtsen -04 | 4.08 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Lørdag kl. 13:25 |
25 | 16 | 1.22 | 2 | Julius Haansbæk Mortensen -05 | 1.23 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:00 |
26 | 18 | 1.27 | 1 | Carl Haansbæk Mortensen -05 | 1.20 | Højdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:00 |
27 | 31 | DNS | Otto Tamborg Hegner -02 | 9.23 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 | |
28 | 28 | 8.49 | 5 | Asger Sigfusson -02 | 8.27 | 60 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 |
29 | 28 | 2.05 | 4 | Asger Sigfusson -02 | Stangspring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 14:30 | |
30 | 23 | 3.45 | 1 | Mikkel Eggert Strand -98 | 3.60 | Stangspring • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 14:30 |
31 | 16 | 8.21 | 2 | Julius Haansbæk Mortensen -05 | 8.48 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 |
32 | 18 | 7.51 | 6 | Carl Haansbæk Mortensen -05 | 7.50 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Lørdag kl. 14:30 |
33 | 371 | 7.79 | 3 | Victor Ravyse Tornhoj -00 | 7.73 | 60 meter • Indl. | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 14:45 |
34 | 672 | 3.21 | 19 | William Toft Rasmussen -04 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 | |
35 | 30 | DNS | Viggo Vermund Gere -03 | 4.19 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 | |
36 | 669 | 3.83 | 10 | Zacharias Gustafsen -04 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Lørdag kl. 15:00 | |
37 | 372 | DNS | Jakob Ehlern Andersen -02 | 1.40 | Højdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 15:45 | |
38 | 371 | 1.65 | 2 | Victor Ravyse Tornhoj -00 | 1.60 | Højdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 15:45 |
39 | 23 | 1.70 | 2 | Mikkel Eggert Strand -98 | 1.76 | Højdespring • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 15:45 |
40 | 23 | 8.48 | 3 | Mikkel Eggert Strand -98 | Kuglestød • Finale | Drenge 18-19 år | Lørdag kl. 16:00 | |
41 | 28 | 11.74 | 4 | Asger Sigfusson -02 | 11.10 | 60 meter hæk • Indl. | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:35 |
42 | 21 | 12.32 | 2 | Andreas Espenhain-Hansen -01 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 16:45 | |
43 | 28 | 8.56 | 5 | Asger Sigfusson -02 | 8.49 | 60 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:00 |
44 | 371 | 7.92 | 1 | Victor Ravyse Tornhoj -00 | 7.79 | 60 meter • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 17:00 |
45 | 31 | DNS | Otto Tamborg Hegner -02 | 4.50 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:30 | |
46 | 371 | 5.49 | 2 | Victor Ravyse Tornhoj -00 | Længdespring • Finale | Drenge 16-17 år | Lørdag kl. 17:30 | |
47 | 28 | 11.75 | 3 | Asger Sigfusson -02 | 11.74 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 14-15 år | Lørdag kl. 17:55 |