Hvidovre Indoor 3 • Hvidovre Stadion • Hvidovre
5 feb., 2023
Arrangør: Hvidovre AM
Trongårdens Idrætsforening
# | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NM | Elsa Blanco-Hansen -14 | Højdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | ||
2 | DNS | Andrea Agnete Guldager -10 | Højdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | ||
3 | 1.15 | 4 | Axel Blanco-Hansen -11 | Højdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
4 | 3.92 | 3 | Isabella Kronborg Gede -11 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
5 | 3.42 | 7 | Josephine Baker -11 | Længdespring • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:00 | |
6 | 3.27 | 2 | Elsa Blanco-Hansen -14 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
7 | 1.73 | 3 | Alma Blanco-Hansen -16 | Kuglestød • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
8 | 4.80 | 4 | Julie La Cour Rasmussen -12 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
9 | 4.16 | 6 | Naya Soloman -12 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
10 | DNS | Edith Mørch -13 | Kuglestød • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | ||
11 | 4.15 | 1 | Frey Fuhr-Hansen -14 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
12 | 2.60 | 2 | Vitus Fuhr-Hansen -14 | Kuglestød • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 10:00 | |
13 | 3.74 | 4 | Felix Fuhr-Hansen -12 | Kuglestød • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 10:00 | |
14 | 2.02 | 2 | Alma Blanco-Hansen -16 | Længdespring • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 10:35 | |
15 | 2.93 | 5 | Naya Soloman -12 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:35 | |
16 | DNS | Edith Mørch -13 | Længdespring • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 10:35 | ||
17 | 9.37 | 3 | Aino Wanji -08 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:35 | |
18 | 11.21 | 1 | Viola Lei Hansgaard -08 | Kuglestød • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 10:35 | |
19 | 7.44 | 4 | Vincent Breau -08 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:35 | |
20 | 7.13 | 6 | Filip Nemo Krarup -09 | Kuglestød • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 10:35 | |
21 | DNS | Andrea Agnete Guldager -10 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:45 | ||
22 | 7.08 | 2 | Isabella Kronborg Gede -11 | Kuglestød • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 10:45 | |
23 | 8.15 | 3 | Oliver Kronborg Gede -10 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:45 | |
24 | 4.13 | 6 | Axel Blanco-Hansen -11 | Kuglestød • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 10:45 | |
25 | 1.45 | 1 | Viola Lei Hansgaard -08 | Højdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:10 | |
26 | 2.18 | 1 | Frey Fuhr-Hansen -14 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
27 | 1.21 | 2 | Vitus Fuhr-Hansen -14 | Længdespring • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 11:10 | |
28 | 2.69 | 5 | Nikodem Okrzeja -13 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:10 | |
29 | 2.04 | 6 | Felix Fuhr-Hansen -12 | Længdespring • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 11:10 | |
30 | 4.28 | 1 | Elsa Blanco-Hansen -14 | Skumspyd • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:30 | |
31 | 3.01 | 2 | Alma Blanco-Hansen -16 | Skumspyd • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 11:30 | |
32 | 9.70 | 3 | Naya Soloman -12 | Skumspyd • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | |
33 | DNS | Edith Mørch -13 | Skumspyd • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 11:30 | ||
34 | 9.34 | 2 | Thea Lei Hansgaard -05 | Kuglestød • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 11:45 | |
35 | 8.88 | 3 | Ida Hørdum Nielsen -05 | Kuglestød • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 11:45 | |
36 | 8.01 | 1 | Jacob Larsen -05 | Kuglestød • Finale | Drenge 18-19 år | Søndag kl. 11:45 | |
37 | 4.27 | 1 | Silje Ålsbøl Jensen -08 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 | |
38 | DNS | Selma Guldager Knudsen -08 | Længdespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 11:50 | ||
39 | 4.65 | 2 | Katharina Dalsgaard -98 | Længdespring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 11:50 | |
40 | 2.85 | 1 | Sonia Blanco-Hansen -81 | Længdespring • Finale | Kvinder 40-44 år | Søndag kl. 11:50 | |
41 | 14.44 | 1 | Frey Fuhr-Hansen -14 | Skumspyd • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | |
42 | 6.51 | 2 | Vitus Fuhr-Hansen -14 | Skumspyd • Finale | Drenge 8-9 år | Søndag kl. 12:00 | |
43 | 6.33 | 3 | Felix Fuhr-Hansen -12 | Skumspyd • Finale | Drenge 10-11 år | Søndag kl. 12:00 | |
44 | 18.30 | 3 | Oliver Kronborg Gede -10 | Skumspyd • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:00 | |
45 | 13.23 | 5 | Axel Blanco-Hansen -11 | Skumspyd • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 12:00 | |
46 | 2.10 | 1 | Nikoline Willadsen -08 | Stangspring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 12:40 | |
47 | 3.51 | 6 | Axel Blanco-Hansen -11 | Længdespring • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:00 | |
48 | 9.25 | 1 | Nikoline Willadsen -08 | 50 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:05 | |
49 | 9.78 | 2 | Viola Lei Hansgaard -08 | 50 meter hæk • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 13:05 | |
50 | 10.85 | 3 | Axel Blanco-Hansen -11 | 50 meter hæk • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 13:05 | |
51 | 4.05 | 5 | Vincent Breau -08 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:40 | |
52 | 3.61 | 6 | Alfred Mørch -09 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:40 | |
53 | 4.10 | 4 | Filip Nemo Krarup -09 | Længdespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 13:40 | |
54 | 4.07 | 3 | Valdemar Qvistgaard -05 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 13:40 | |
55 | 11.24 | 2 | Elsa Blanco-Hansen -14 | 50 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:55 | |
56 | 12.61 | 3 | Alma Blanco-Hansen -16 | 50 meter • Indl. | Piger 8-9 år | Søndag kl. 13:55 | |
57 | 9.67 | 5 | Julie La Cour Rasmussen -12 | 50 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 14:03 | |
58 | 11.39 | 6 | Edith Mørch -13 | 50 meter • Indl. | Piger 10-11 år | Søndag kl. 14:03 | |
59 | DNS | Andrea Agnete Guldager -10 | 50 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:07 | ||
60 | 7.88 | 1 | Isabella Kronborg Gede -11 | 50 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:07 | |
61 | 8.26 | 4 | Josephine Baker -11 | 50 meter • Indl. | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:07 | |
62 | 8.52 | 2 | Axel Blanco-Hansen -11 | 50 meter • Indl. | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:19 | |
63 | 11.51 | 2 | Elsa Blanco-Hansen -14 | 11.24 | 50 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 14:27 |
64 | 13.10 | 3 | Alma Blanco-Hansen -16 | 12.61 | 50 meter • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 14:27 |
65 | 10.02 | 5 | Julie La Cour Rasmussen -12 | 9.67 | 50 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 14:31 |
66 | 10.79 | 6 | Edith Mørch -13 | 11.39 | 50 meter • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 14:31 |
67 | 7.98 | 3 | Isabella Kronborg Gede -11 | 7.88 | 50 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:35 |
68 | 8.17 | 1 | Josephine Baker -11 | 8.26 | 50 meter • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:35 |
69 | Alma Blanco-Hansen -16 | 3-kamp • Finale | Piger 8-9 år | Søndag kl. 14:37 | |||
70 | Edith Mørch -13 | 3-kamp • Finale | Piger 10-11 år | Søndag kl. 14:41 | |||
71 | Isabella Kronborg Gede -11 | 3-kamp • Finale | Piger 12-13 år | Søndag kl. 14:45 | |||
72 | 8.55 | 4 | Axel Blanco-Hansen -11 | 8.52 | 50 meter • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:47 |
73 | 9.01 | 1 | Nikoline Willadsen -08 | Trespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:50 | |
74 | DNS | Selma Guldager Knudsen -08 | Trespring • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 14:50 | ||
75 | 10.37 | 1 | Thea Lei Hansgaard -05 | Trespring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 14:50 | |
76 | 8.77 | 2 | Alfred Mørch -09 | Trespring • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 14:50 | |
77 | 10.65 | 3 | Valdemar Qvistgaard -05 | Trespring • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 14:50 | |
78 | 10.81 | 2 | Jacob Larsen -05 | Trespring • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 14:50 | |
79 | Axel Blanco-Hansen -11 | 3-kamp • Finale | Drenge 12-13 år | Søndag kl. 14:57 | |||
80 | DNS | Alma Crichton Bøge -08 | 50 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:00 | ||
81 | 7.53 | 2 | Nikoline Willadsen -08 | 50 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:00 | |
82 | 7.68 | 3 | Silje Ålsbøl Jensen -08 | 50 meter • Indl. | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:00 | |
83 | 7.62 | 1 | Ida Hørdum Nielsen -05 | 50 meter • Indl. | Kvinder senior | Søndag kl. 15:04 | |
84 | 9.91 | 1 | Sonia Blanco-Hansen -81 | 50 meter • Indl. | Kvinder 40-44 år | Søndag kl. 15:04 | |
85 | 7.92 | 4 | Vincent Breau -08 | 50 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:12 | |
86 | 7.93 | 2 | Alfred Mørch -09 | 50 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:12 | |
87 | 7.61 | 3 | Filip Nemo Krarup -09 | 50 meter • Indl. | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:12 | |
88 | 7.00 | 2 | Jacob Larsen -05 | 50 meter • Indl. | Mænd senior | Søndag kl. 15:16 | |
89 | 7.65 | 2 | Nikoline Willadsen -08 | 7.53 | 50 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:24 |
90 | 7.69 | 3 | Silje Ålsbøl Jensen -08 | 7.68 | 50 meter • Finale | Piger 14-15 år | Søndag kl. 15:24 |
91 | 7.63 | 1 | Ida Hørdum Nielsen -05 | 7.62 | 50 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 15:28 |
92 | 9.52 | 1 | Sonia Blanco-Hansen -81 | 9.91 | 50 meter • Finale | Kvinder 40-44 år | Søndag kl. 15:28 |
93 | 7.89 | 2 | Vincent Breau -08 | 7.92 | 50 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:36 |
94 | 7.99 | 4 | Alfred Mørch -09 | 7.93 | 50 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:36 |
95 | 7.52 | 1 | Filip Nemo Krarup -09 | 7.61 | 50 meter • Finale | Drenge 14-15 år | Søndag kl. 15:36 |
96 | 7.03 | 2 | Jacob Larsen -05 | 7.00 | 50 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:44 |