Copenhagen Open 2022, 10 års jubilæum • Hvidovre Stadion • Hvidovre
11-12 jun., 2022
Arrangør: Hvidovre AM
Sparta AM
# | BibNo | Result | Plac | Navn | Q | Øvelse | Klasse | Starttid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8.00 | 4 | Smilla Gram Jensen -14 | 7.85 | 40 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:05 | ||
2 | 7.71 | 6 | Niovi Kastrinaki -13 | 7.53 | 40 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:05 | ||
3 | 7.22 | 1 | Isolde Agerskov Perotti -14 | 7.26 | 40 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:05 | ||
4 | 7.01 | 1 | Paula Petersone-Milcevic -13 | 7.08 | 40 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:05 | ||
5 | 7.94 | 3 | Ileana Konstantiou Vendelø -13 | 8.09 | 40 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:05 | ||
6 | 7.71 | 6 | Frida Schmidt Jæger -14 | 8.58 | 40 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 9:05 | ||
7 | 8.01 | 4 | Ludvig Thøgersen -13 | 8.02 | 40 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 9:30 | ||
8 | 7.47 | 3 | Otto Hartung -13 | 7.54 | 40 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 9:30 | ||
9 | 10.72 | 3 | Liva Palmy Stein -12 | 11.31 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 9:45 | ||
10 | 9.68 | 2 | Mariana Cecilia Vargas -12 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 9:45 | |||
11 | DNS | Matilde Carvalho Pinto -12 | 12.47 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 9:45 | |||
12 | 10.51 | 5 | Solveig Skytte Khan -12 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 9:45 | |||
13 | 111 | 10.45 | 4 | Julie Silleborg -12 | 60 meter • Indl. | Piger 10 år | Søndag kl. 9:45 | ||
14 | 10.81 | 8 | Liva Palmy Stein -12 | 10.72 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 10:35 | ||
15 | 9.50 | 2 | Mariana Cecilia Vargas -12 | 9.68 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 10:35 | ||
16 | 10.24 | 6 | Solveig Skytte Khan -12 | 10.51 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 10:35 | ||
17 | 111 | 10.57 | 7 | Julie Silleborg -12 | 10.45 | 60 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 10:35 | |
18 | 10.76 | 6 | Filippa Leo Enevold -11 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:55 | |||
19 | 8.97 | 1 | Frida Gram Jensen -11 | 8.93 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:55 | ||
20 | 11.48 | 7 | Erin Nyland Høgh -11 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:55 | |||
21 | DNS | Vega Klæbel -11 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:55 | ||||
22 | 11.43 | 6 | Lovisa Grosso -12 | 11.51 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:55 | ||
23 | 9.35 | 2 | Lilje Mai Birkelund Thomsen -11 | 9.43 | 60 meter • Indl. | Piger 11 år | Søndag kl. 9:55 | ||
24 | 8.96 | 1 | Frida Gram Jensen -11 | 8.97 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:45 | ||
25 | 9.16 | 3 | Lilje Mai Birkelund Thomsen -11 | 9.35 | 60 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 10:45 | ||
26 | 10.71 | 6 | Alfred Hartung -12 | 10.73 | 60 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:40 | ||
27 | 12.03 | 4 | Luna Rose Günsel -10 | 12.13 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:20 | ||
28 | 11.13 | 3 | Andrea Winther Glamoclija -10 | 11.01 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:20 | ||
29 | 12.16 | 5 | Julia Hedegaard Hallsdottir -10 | 12.33 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:20 | ||
30 | 11.76 | 2 | Tara Rose -10 | 12.08 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:20 | ||
31 | DNS | Carolina Carvalho Pinto -10 | 80 meter • Indl. | Piger 12 år | Søndag kl. 10:20 | ||||
32 | 11.98 | 7 | Luna Rose Günsel -10 | 12.03 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:00 | ||
33 | 10.98 | 4 | Andrea Winther Glamoclija -10 | 11.13 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:00 | ||
34 | 11.73 | 5 | Tara Rose -10 | 11.76 | 80 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:00 | ||
35 | DNS | Samuel Grønlund Brix -09 | 11.80 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:10 | |||
36 | DNS | Raphael Stefani -09 | 11.43 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:10 | |||
37 | 11.44 | 2 | Sofus Houman-Prassé -09 | 11.41 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:10 | ||
38 | 11.95 | 3 | Conrad Rohde -09 | 11.65 | 80 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 11:10 | ||
39 | 17.97 | 3 | Liva Palmy Stein -12 | 100 meter • Finale | Piger 10 år | Lørdag kl. 10:52 | |||
40 | 19.34 | 4 | Erin Nyland Høgh -11 | 100 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:51 | |||
41 | DNS | Matilde Carvalho Pinto -12 | 100 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:51 | ||||
42 | 13.67 | 1 | Andrea Winther Glamoclija -10 | 14.66 | 100 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
43 | 13.61 | 2 | Johanne Hansen-Møller -10 | 100 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:00 | |||
44 | 14.28 | 2 | Wilma Caroline Nielsen -10 | 14.76 | 100 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
45 | 14.51 | 3 | Saga Nimb -10 | 100 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:00 | |||
46 | 14.88 | 4 | Tara Rose -10 | 15.39 | 100 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
47 | DNS | Carolina Carvalho Pinto -10 | 100 meter • Indl. | Piger 12 år | Lørdag kl. 10:00 | ||||
48 | 13.60 | 2 | Andrea Winther Glamoclija -10 | 13.67 | 100 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 11:10 | ||
49 | 13.71 | 3 | Johanne Hansen-Møller -10 | 13.61 | 100 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 11:10 | ||
50 | 14.35 | 4 | Wilma Caroline Nielsen -10 | 14.28 | 100 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 11:10 | ||
51 | 14.38 | 5 | Saga Nimb -10 | 14.51 | 100 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 11:10 | ||
52 | 14.63 | 2 | Tara Rose -10 | 14.88 | 100 meter • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 11:10 | ||
53 | 12.18 | 1 | Alma Børregaard Ravn -09 | 12.42 | 100 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 | ||
54 | DNS | Maja Voigt -07 | 12.27 | 100 meter • Indl. | Piger 15 år | Lørdag kl. 10:25 | |||
55 | 13.02 | 1 | Esther Falck -08 | 13.09 | 100 meter • Indl. | Piger 15 år | Lørdag kl. 10:25 | ||
56 | 13.84 | 3 | Bianca Baan -07 | 13.97 | 100 meter • Indl. | Piger 15 år | Lørdag kl. 10:25 | ||
57 | DNS | Esther Falck -08 | 13.02 | 100 meter • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 11:30 | |||
58 | 13.80 | 5 | Bianca Baan -07 | 13.84 | 100 meter • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 11:30 | ||
59 | 12.53 | 1 | Anna Pedersen -05 | 12.44 | 100 meter • Indl. | Piger 17 år | Lørdag kl. 14:05 | ||
60 | 12.73 | 3 | Amaya Kruse Jørgensen -06 | 12.48 | 100 meter • Indl. | Piger 17 år | Lørdag kl. 14:05 | ||
61 | 12.33 | 2 | Anna Pedersen -05 | 12.53 | 100 meter • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 15:10 | ||
62 | DNS | Amaya Kruse Jørgensen -06 | 12.73 | 100 meter • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 15:10 | |||
63 | 12.79 | 4 | Emilie Florin -01 | 13.24 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 14:15 | ||
64 | 12.00 | 1 | Astrid Glenner-Frandsen -93 | 11.50 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 14:15 | ||
65 | 13.03 | 6 | Sille Hejselbak -01 | 13.18 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 14:15 | ||
66 | DNS | Emma Beiter Bomme -98 | 11.75 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 14:15 | |||
67 | 12.21 | 2 | Cecilie Gedsø Færge -03 | 12.25 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 14:15 | ||
68 | 12.39 | 2 | Annika Haldbo -03 | 12.69 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 14:15 | ||
69 | DNS | Marie Høgh Larsen -03 | 12.15 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 14:15 | |||
70 | 11.32 | 1 | Ida Karstoft -95 | 11.66 | 100 meter • Indl. | Kvinder senior | Lørdag kl. 14:15 | ||
71 | DNS | Emilie Florin -01 | 12.79 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:20 | |||
72 | DNS | Astrid Glenner-Frandsen -93 | 12.00 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:20 | |||
73 | 12.85 | 2 | Sille Hejselbak -01 | 13.03 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:20 | ||
74 | 12.05 | 4 | Cecilie Gedsø Færge -03 | 12.21 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:20 | ||
75 | DNS | Annika Haldbo -03 | 12.39 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:20 | |||
76 | DNS | Ida Karstoft -95 | 11.32 | 100 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:20 | |||
77 | 15.04 | 3 | Holger Vitus Flensborg -12 | 100 meter • Finale | Drenge 10 år | Lørdag kl. 10:50 | |||
78 | 13.12 | 4 | Oliver Someya Elklint -08 | 13.36 | 100 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 10:10 | ||
79 | 12.10 | 3 | Oliver Mikkelsen -08 | 12.18 | 100 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 10:10 | ||
80 | 11.75 | 1 | Nikolaj Krüger -07 | 11.76 | 100 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 10:10 | ||
81 | 11.73 | 1 | Thor Knudsen -07 | 12.00 | 100 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 10:10 | ||
82 | 13.86 | 6 | Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen -08 | 14.40 | 100 meter • Indl. | Drenge 15 år | Lørdag kl. 10:10 | ||
83 | 13.27 | 4 | Oliver Someya Elklint -08 | 13.12 | 100 meter • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
84 | 12.14 | 1 | Oliver Mikkelsen -08 | 12.10 | 100 meter • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
85 | 11.62 | 2 | Nikolaj Krüger -07 | 11.75 | 100 meter • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
86 | 11.63 | 3 | Thor Knudsen -07 | 11.73 | 100 meter • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
87 | 13.79 | 3 | Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen -08 | 13.86 | 100 meter • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 11:15 | ||
88 | 11.36 | 2 | Anyel Weis -06 | 11.42 | 100 meter • Indl. | Drenge 17 år | Lørdag kl. 14:35 | ||
89 | 11.28 | 2 | Anyel Weis -06 | 11.36 | 100 meter • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 15:50 | ||
90 | 11.12 | 3 | Karl Mfeketo -96 | 11.09 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 14:45 | ||
91 | DNS | Benjamin Gabrielsen -95 | 11.02 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 14:45 | |||
92 | 10.39 | 1 | Frederik Schou-Nielsen -96 | 10.24 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 14:45 | ||
93 | 11.03 | 3 | Sofus Peter Lassen -03 | 11.18 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 14:45 | ||
94 | 10.69 | 1 | Jacob Hvorup -99 | 10.63 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 14:45 | ||
95 | 10.73 | 2 | Tobias Gorgone Larsen -00 | 10.68 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 14:45 | ||
96 | 11.77 | 6 | Oswald Carstensen -02 | 11.62 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 14:45 | ||
97 | Afbud | Nicolai Lind Andersen -98 | 11.10 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 14:45 | |||
98 | Afbud | Frederik Thorup Sørensen -04 | 11.55 | 100 meter • Indl. | Mænd senior | Lørdag kl. 14:45 | |||
99 | 10.98 | 4 | Karl Mfeketo -96 | 11.12 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:00 | ||
100 | 10.24 | 1 | Frederik Schou-Nielsen -96 | 10.39 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:00 | ||
101 | DNS | Sofus Peter Lassen -03 | 11.03 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:00 | |||
102 | 10.54 | 4 | Jacob Hvorup -99 | 10.69 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:00 | ||
103 | 10.57 | 6 | Tobias Gorgone Larsen -00 | 10.73 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:00 | ||
104 | 11.52 | 7 | Oswald Carstensen -02 | 11.77 | 100 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 16:00 | ||
105 | 39.50 | 6 | Smilla Gram Jensen -14 | 200 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:25 | |||
106 | 39.20 | 3 | Niovi Kastrinaki -13 | 200 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:25 | |||
107 | 35.92 | 3 | Isolde Agerskov Perotti -14 | 35.85 | 200 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:25 | ||
108 | 35.90 | 2 | Paula Petersone-Milcevic -13 | 36.48 | 200 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:25 | ||
109 | 39.79 | 4 | Frida Schmidt Jæger -14 | 200 meter • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:25 | |||
110 | 38.70 | 2 | Liva Palmy Stein -12 | 200 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 12:05 | |||
111 | DNS | Mariana Cecilia Vargas -12 | 200 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 12:05 | ||||
112 | DNS | Matilde Carvalho Pinto -12 | 200 meter • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 12:05 | ||||
113 | 30.13 | 1 | Ellen Vincentsen -11 | 31.41 | 200 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:50 | ||
114 | DNS | Vega Klæbel -11 | 200 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 11:50 | ||||
115 | 31.62 | 3 | Carmen Veje Vintersborg -10 | 32.37 | 200 meter • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 13:35 | ||
116 | 29.68 | 5 | Clara Lund-Bretlau -09 | 200 meter • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 13:40 | |||
117 | DNS | Maja Voigt -07 | 25.60 | 200 meter • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 13:45 | |||
118 | 27.66 | 2 | Christine Emilie Næsby -07 | 28.81 | 200 meter • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 13:45 | ||
119 | 27.79 | 4 | Ingrid Olivarius Vølund -07 | 28.06 | 200 meter • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 13:45 | ||
120 | DNS | Esther Falck -08 | 28.09 | 200 meter • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 13:45 | |||
121 | 25.84 | 2 | Anna Pedersen -05 | 26.39 | 200 meter • Finale | Piger 17 år | Søndag kl. 15:50 | ||
122 | DNS | Amaya Kruse Jørgensen -06 | 26.04 | 200 meter • Finale | Piger 17 år | Søndag kl. 15:50 | |||
123 | DNS | Emilie Florin -01 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 16:00 | ||||
124 | Afbud | Astrid Glenner-Frandsen -93 | 23.99 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 16:00 | |||
125 | 27.04 | 3 | Sille Hejselbak -01 | 27.43 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 16:00 | ||
126 | 24.71 | 3 | Cecilie Gedsø Færge -03 | 24.98 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 16:00 | ||
127 | 24.69 | 2 | Anna Øbakke Lange -99 | 24.79 | 200 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 16:00 | ||
128 | 37.74 | 3 | Ludvig Thøgersen -13 | 200 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:35 | |||
129 | 35.64 | 3 | Otto Hartung -13 | 35.85 | 200 meter • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 11:35 | ||
130 | 35.81 | 4 | Alfred Hartung -12 | 36.86 | 200 meter • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 11:45 | ||
131 | 107 | 30.93 | 6 | David Roudhdi Nielsen -08 | 32.53 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:00 | |
132 | 24.44 | 6 | Oliver Mikkelsen -08 | 24.77 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:00 | ||
133 | 23.71 | 4 | Thor Knudsen -07 | 24.98 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:00 | ||
134 | 27.14 | 3 | Villy Reedtz Funder -08 | 27.53 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:00 | ||
135 | 28.37 | 4 | Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen -08 | 27.33 | 200 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:00 | ||
136 | 22.22 | 7 | Sofus Peter Lassen -03 | 22.53 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 | ||
137 | DNS | Benjamin Lobo Vedel -97 | 21.12 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 | |||
138 | 21.42 | 3 | Jacob Hvorup -99 | 21.58 | 200 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 16:35 | ||
139 | PB | 41.18 | 1 | Alma Børregaard Ravn -09 | 43.86 | 300 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 12:10 | |
140 | PB | 44.90 | 2 | Christine Emilie Næsby -07 | 46.68 | 300 meter • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 12:25 | |
141 | 46.05 | 1 | Asger Lund-Bretlau -11 | 49.23 | 300 meter • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:15 | ||
142 | 114 | SB | 58.45 | 4 | Marie Falkebo Jensen -03 | 57.47 | 400 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:50 |
143 | 112 | Afbud | Majken Lützen -03 | 400 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:50 | |||
144 | PB | 55.70 | 1 | Anna Øbakke Lange -99 | 56.31 | 400 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:50 | |
145 | 115 | 57.34 | 3 | Olivia Thorsgaard -00 | 55.65 | 400 meter • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:50 | |
146 | 116 | 2.11.77 | 2 | Sia Due Pedersen -12 | 600 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:30 | ||
147 | 111 | 2.13.07 | 4 | Julie Silleborg -12 | 600 meter • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:30 | ||
148 | 118 | 1.53.13 | 2 | Tristan Sundgaard Lund -10 | 1.53.06 | 600 meter • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:30 | |
149 | 106 | 2.45.33 | 1 | Abigail Sacco -06 | 2.40.70 | 800 meter • Finale | Piger 17 år | Søndag kl. 15:00 | |
150 | 113 | 2.47.55 | 3 | Maria Leonchuk -05 | 2.44.36 | 800 meter • Finale | Piger 17 år | Søndag kl. 15:00 | |
151 | 114 | 2.14.63 | 1 | Marie Falkebo Jensen -03 | 2.13.84 | 800 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 15:25 | |
152 | 112 | 2.19.17 | 4 | Majken Lützen -03 | 2.17.42 | 800 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 15:25 | |
153 | 115 | DNS | Olivia Thorsgaard -00 | 2.09.21 | 800 meter • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 15:25 | ||
154 | 107 | 2.44.63 | 4 | David Roudhdi Nielsen -08 | 800 meter • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 15:10 | ||
155 | 108 | SB | 1.58.76 | 2 | Frederik Fürstenberg -93 | 1.58.40 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:35 |
156 | DNF | Yusuf Alin -95 | 1.55.70 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:35 | |||
157 | 109 | PB | 2.06.97 | 6 | Gustav Herold -05 | 2.08.84 | 800 meter • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:35 |
158 | 116 | 4.06.09 | 1 | Sia Due Pedersen -12 | 1000 meter • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:55 | ||
159 | 3.29.73 | 1 | Erika Livia Wischmann -09 | 3.23.25 | 1000 meter • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:55 | ||
160 | 118 | 3.20.61 | 2 | Tristan Sundgaard Lund -10 | 3.16.49 | 1000 meter • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 11:55 | |
161 | 106 | 5.28.19 | 1 | Abigail Sacco -06 | 5.25.86 | 1500 meter • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 12:35 | |
162 | 113 | PB | 5.47.08 | 2 | Maria Leonchuk -05 | 5.48.56 | 1500 meter • Finale | Piger 17 år | Lørdag kl. 12:35 |
163 | 110 | 4.06.78 | 4 | Joachim Rønsholt -99 | 4.03.9 | 1500 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 12:55 | |
164 | 109 | 4.21.93 | 10 | Gustav Herold -05 | 4.18.91 | 1500 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 12:55 | |
165 | DNF | Christian Lindgreen -02 | 1500 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 12:55 | ||||
166 | 117 | PB | 4.07.28 | 5 | Simon Birhan Worsøe Clausen -05 | 4.08.41 | 1500 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 12:55 |
167 | 3.44.60 | 1 | Andreas Lindgreen -98 | 1500 meter • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 12:55 | |||
168 | 11.13 | 2 | Frida Gram Jensen -11 | 11.12 | 60 meter hæk • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 12:35 | ||
169 | 10.95 | 1 | Ellen Vincentsen -11 | 11.76 | 60 meter hæk • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 12:35 | ||
170 | 116 | 13.68 | 7 | Sia Due Pedersen -12 | 60 meter hæk • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 12:35 | ||
171 | 13.31 | 5 | Lilje Mai Birkelund Thomsen -11 | 60 meter hæk • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 12:35 | |||
172 | 11.07 | 1 | Asger Lund-Bretlau -11 | 12.59 | 60 meter hæk • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 12:40 | ||
173 | 12.84 | 6 | Julia Hedegaard Hallsdottir -10 | 60 meter hæk • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:50 | |||
174 | DNF | Ingrid Olivarius Vølund -07 | 12.98 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 15 år | Søndag kl. 12:20 | |||
175 | 12.38 | 1 | Esther Falck -08 | 13.49 | 80 meter hæk • Indl. | Piger 15 år | Søndag kl. 12:20 | ||
176 | DNF | Esther Falck -08 | 12.38 | 80 meter hæk • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 13:05 | |||
177 | 14.00 | 1 | Ida Beiter Bomme -01 | 13.90 | 100 meter hæk • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 13:20 | ||
178 | DNS | Klara Skriver Loessl -02 | 13.87 | 100 meter hæk • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 13:20 | |||
179 | DNS | Emma Beiter Bomme -98 | 100 meter hæk • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 13:20 | ||||
180 | 16.62 | 2 | Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen -08 | 100 meter hæk • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 13:15 | |||
181 | 15.17 | 1 | Oliver Mikkelsen -08 | 15.13 | 100 meter hæk • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 13:15 | ||
182 | 14.79 | 1 | Sofus Peter Lassen -03 | 14.70 | 110 meter hæk • Finale | Drenge 19 år | Lørdag kl. 13:40 | ||
183 | 14.50 | 1 | Andreas Christoffersen -01 | 14.63 | 110 meter hæk • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 13:40 | ||
184 | 46.88 | 1 | Mads Vincentsen -07 | 46.68 | 300 meter hæk • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 14:20 | ||
185 | 1.21 | 2 | Frida Gram Jensen -11 | 1.31 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
186 | DNS | Smilla Gram Jensen -14 | 0.85 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:00 | |||
187 | 0.87 | 5 | Erin Nyland Høgh -11 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:00 | |||
188 | 116 | 1.02 | 4 | Sia Due Pedersen -12 | Højdespring • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
189 | PB | 1.17 | 4 | Erika Livia Wischmann -09 | 1.15 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 | |
190 | 1.02 | 5 | Tara Rose -10 | 1.15 | Højdespring • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:05 | ||
191 | DNS | Amalie Sofie Nielsen -07 | 1.47 | Højdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 14:15 | |||
192 | 1.27 | 7 | Christine Emilie Næsby -07 | 1.30 | Højdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 14:15 | ||
193 | 1.27 | 8 | Bianca Baan -07 | 1.35 | Højdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 14:15 | ||
194 | SB | 1.71 | 1 | Rikke Andersen -98 | 1.77 | Højdespring • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:30 | |
195 | 1.57 | 2 | Sara Bleibach Olsen -01 | 1.63 | Højdespring • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 15:30 | ||
196 | 1.07 | 4 | Asger Lund-Bretlau -11 | 1.15 | Højdespring • Finale | Drenge 11 år | Lørdag kl. 12:25 | ||
197 | 1.36 | 3 | Samuel Grønlund Brix -09 | 1.40 | Højdespring • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 12:25 | ||
198 | 1.60 | 1 | Oliver Mikkelsen -08 | 1.67 | Højdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 12:25 | ||
199 | PB | 1.51 | 4 | Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen -08 | 1.50 | Højdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 12:25 | |
200 | Afbud | Annabelle Viple -05 | 3.60 | Stangspring • Finale | Piger 17 år | Søndag kl. 12:40 | |||
201 | SB | 4.02 | 2 | Line Renée Hyde -92 | 4.30 | Stangspring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 12:40 | |
202 | 3.62 | 4 | Laura Grønbech -99 | 3.75 | Stangspring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 12:40 | ||
203 | 2.52 | 3 | Oliver Mikkelsen -08 | Stangspring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 10:45 | |||
204 | PB | 2.52 | 2 | Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen -08 | 2.30 | Stangspring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 10:45 | |
205 | PB | 2.80 | 1 | Mads Vincentsen -07 | 2.70 | Stangspring • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 10:45 | |
206 | PB | 4.55 | 1 | Julius Haansbæk -05 | 4.27 | Stangspring • Finale | Drenge 17 år | Søndag kl. 15:00 | |
207 | SB | 4.85 | 1 | Nikolaj Graves -98 | 5.00 | Stangspring • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:00 | |
208 | 4.64 (w:+0.0) | 7 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 5.00 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
209 | 4.81 (w:+0.2) | 5 | Freja Isabel Knudsen -07 | 5.10 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
210 | 4.29 (w:+0.2) | 11 | Ingrid Olivarius Vølund -07 | 4.65 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
211 | 4.99 (w:+0.0) | 2 | Esther Falck -08 | 5.10 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 11:00 | ||
212 | 4.02 | 15 | Bianca Baan -07 | Længdespring • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 11:00 | |||
213 | 5.71 (w:+3.5) | 2 | Ida Beiter Bomme -01 | 5.88 | Længdespring • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:45 | ||
214 | 5.15 (w:+1.6) | 5 | Louise Bach Moore -01 | 5.60 | Længdespring • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:45 | ||
215 | 5.61 (w:+3.0) | 3 | Laura Tølløse -97 | 5.74 | Længdespring • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:45 | ||
216 | 4.38 (w:+0.0) | 5 | Oliver Someya Elklint -08 | 4.73 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 14:15 | ||
217 | 5.93 (w:+0.0) | 2 | Oliver Mikkelsen -08 | 6.16 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 14:15 | ||
218 | 4.05 (w:+0.0) | 6 | Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen -08 | 4.56 | Længdespring • Finale | Drenge 15 år | Lørdag kl. 14:15 | ||
219 | 6.48 (w:+0.0) | 3 | Anyel Weis -06 | 6.77 | Længdespring • Finale | Drenge 17 år | Lørdag kl. 12:45 | ||
220 | 6.82 (w:+0.0) | 1 | Benjamin Gabrielsen -95 | 7.26 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 12:45 | ||
221 | 5.91 (w:+0.0) | 6 | Oswald Carstensen -02 | 6.18 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 12:45 | ||
222 | 6.36 (w:+0.0) | 5 | Nicolai Lind Andersen -98 | 6.98 | Længdespring • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 12:45 | ||
223 | 2.49 (w:+0.0) | 12 | Smilla Gram Jensen -14 | 2.51 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:20 | ||
224 | 3.06 (w:-0.8) | 3 | Niovi Kastrinaki -13 | 3.12 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:20 | ||
225 | 2.97 (w:-1.0) | 5 | Isolde Agerskov Perotti -14 | 2.92 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:20 | ||
226 | 3.02 (w:+0.0) | 4 | Paula Petersone-Milcevic -13 | 3.13 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:20 | ||
227 | 2.67 (w:-0.4) | 11 | Ileana Konstantiou Vendelø -13 | 2.76 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:20 | ||
228 | 2.88 (w:-0.4) | 7 | Frida Schmidt Jæger -14 | 2.46 | Længdespring • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 10:20 | ||
229 | 2.69 (w:-0.8) | 7 | Liva Palmy Stein -12 | 3.07 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 11:15 | ||
230 | 3.72 (w:-2.2) | 2 | Mariana Cecilia Vargas -12 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 11:15 | |||
231 | DNS | Matilde Carvalho Pinto -12 | 2.59 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 11:15 | |||
232 | 3.32 (w:+1.1) | 5 | Solveig Skytte Khan -12 | Længdespring • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 11:15 | |||
233 | 2.93 (w:-0.7) | 14 | Filippa Leo Enevold -11 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:20 | |||
234 | 3.95 (w:-0.5) | 2 | Frida Gram Jensen -11 | 4.21 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:20 | ||
235 | 2.98 (w:+0.2) | 13 | Alva Neander-Goto -11 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:20 | |||
236 | 2.42 (w:-1.0) | 16 | Erin Nyland Høgh -11 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:20 | |||
237 | DNS | Vega Klæbel -11 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:20 | ||||
238 | 2.82 (w:+0.8) | 15 | Lovisa Grosso -12 | 2.82 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:20 | ||
239 | 3.52 (w:-0.7) | 7 | Lilje Mai Birkelund Thomsen -11 | Længdespring • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 13:20 | |||
240 | 4.18 (w:+3.0) | 6 | Luna Rose Günsel -10 | 4.29 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:00 | ||
241 | 4.23 (w:+3.9) | 5 | Andrea Winther Glamoclija -10 | 4.43 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:00 | ||
242 | 4.13 (w:+2.7) | 7 | Julia Hedegaard Hallsdottir -10 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:00 | |||
243 | PB | 3.41 (w:+0.0) | 11 | Carmen Veje Vintersborg -10 | 3.26 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:00 | |
244 | 4.54 (w:+3.8) | 4 | Wilma Caroline Nielsen -10 | 4.72 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:00 | ||
245 | 3.98 (w:+2.0) | 8 | Tara Rose -10 | 4.12 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:00 | ||
246 | DNS | Carolina Carvalho Pinto -10 | 3.68 | Længdespring • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 12:00 | |||
247 | 4.29 (w:+2.4) | 2 | Clara Lund-Bretlau -09 | 4.52 | Længdespring • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:00 | ||
248 | 2.92 (w:-2.3) | 6 | Otto Hartung -13 | 3.13 | Længdespring • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 9:00 | ||
249 | 4.37 (w:-0.2) | 1 | Holger Vitus Flensborg -12 | 4.22 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 12:15 | ||
250 | 3.10 (w:-1.5) | 5 | Alfred Hartung -12 | 3.26 | Længdespring • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 12:15 | ||
251 | 4.26 (w:+1.3) | 1 | Asger Lund-Bretlau -11 | 4.37 | Længdespring • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 9:00 | ||
252 | 4.20 (w:+1.6) | 4 | Samuel Grønlund Brix -09 | 4.50 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:50 | ||
253 | DNS | Raphael Stefani -09 | 4.78 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:50 | |||
254 | 4.51 (w:+1.4) | 2 | Sofus Houman-Prassé -09 | 4.66 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:50 | ||
255 | 4.28 (w:+2.0) | 3 | Conrad Rohde -09 | 4.38 | Længdespring • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 10:50 | ||
256 | 10.96 (w:+0.7) | 3 | Victoria Lendal -02 | 11.75 | Trespring • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 14:40 | ||
257 | 13.11 (w:+4.4) | 3 | Dhruv Mehrotra -03 | 13.10 | Trespring • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 14:40 | ||
258 | NM | Mariana Cecilia Vargas -12 | Kuglestød • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 9:00 | ||||
259 | 5.34 | 2 | Solveig Skytte Khan -12 | Kuglestød • Finale | Piger 10 år | Søndag kl. 9:00 | |||
260 | 4.15 | 8 | Filippa Leo Enevold -11 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 9:00 | |||
261 | 8.65 | 1 | Frida Gram Jensen -11 | 8.64 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 9:00 | ||
262 | 4.50 | 7 | Erin Nyland Høgh -11 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 9:00 | |||
263 | 7.76 | 2 | Ellen Vincentsen -11 | 7.39 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 9:00 | ||
264 | NM | Vega Klæbel -11 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 9:00 | ||||
265 | 4.86 | 5 | Lovisa Grosso -12 | 4.05 | Kuglestød • Finale | Piger 11 år | Søndag kl. 9:00 | ||
266 | PB | 7.78 | 4 | Andrea Winther Glamoclija -10 | 7.75 | Kuglestød • Finale | Piger 12 år | Søndag kl. 11:30 | |
267 | 5.12 | 5 | Alfred Hartung -12 | 4.94 | Kuglestød • Finale | Drenge 10 år | Søndag kl. 10:20 | ||
268 | 7.54 | 2 | Asger Lund-Bretlau -11 | 7.92 | Kuglestød • Finale | Drenge 11 år | Søndag kl. 10:20 | ||
269 | 11.56 | 1 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 11.69 | Kuglestød • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 13:35 | ||
270 | 8.16 | 7 | Freja Isabel Knudsen -07 | 8.18 | Kuglestød • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 13:35 | ||
271 | DNS | Samuel Grønlund Brix -09 | 8.30 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 12:30 | |||
272 | PB | 7.58 | 1 | Conrad Rohde -09 | 7.34 | Kuglestød • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 12:30 | |
273 | 107 | 5.49 | 5 | David Roudhdi Nielsen -08 | 6.09 | Kuglestød • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 12:30 | |
274 | PB | 9.91 | 2 | Johan Dahl Kokkegård -08 | 9.24 | Kuglestød • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 12:30 | |
275 | PB | 8.23 | 4 | Villy Reedtz Funder -08 | 8.19 | Kuglestød • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 12:30 | |
276 | PB | 10.72 | 1 | Mads Vincentsen -07 | 10.30 | Kuglestød • Finale | Drenge 15 år | Søndag kl. 12:30 | |
277 | 15.51 | 2 | Christopher Holmbjerg Jensen -97 | 15.88 | Kuglestød • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 15:40 | ||
278 | 15.60 | 4 | Wilma Caroline Nielsen -10 | Diskoskast • Finale | Piger 13 år | Søndag kl. 12:25 | |||
279 | 27.51 | 1 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 28.28 | Diskoskast • Finale | Piger 15 år | Søndag kl. 12:25 | ||
280 | 20.28 | 2 | Sofus Houman-Prassé -09 | 21.85 | Diskoskast • Finale | Drenge 13 år | Søndag kl. 13:45 | ||
281 | 60.28 | 1 | Lisa Brix Pedersen -96 | 61.29 | Diskoskast • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 15:35 | ||
282 | 53.16 | 2 | Kathrine Bebe -91 | 60.43 | Diskoskast • Finale | Kvinder senior | Søndag kl. 15:35 | ||
283 | 30.49 | 3 | Victor Bendix Beiter -01 | 33.53 | Diskoskast • Finale | Mænd senior | Søndag kl. 14:25 | ||
284 | 46.53 | 3 | Astrid Thode Christensen -04 | 47.95 | Hammerkast • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:35 | ||
285 | 59.63 | 1 | Liv Nedergaard -02 | 60.83 | Hammerkast • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:35 | ||
286 | Afbud | Katrine Koch Jacobsen -99 | 74.22 | Hammerkast • Finale | Kvinder senior | Lørdag kl. 16:35 | |||
287 | 49.41 | 1 | Theodor Hennecke -04 | 51.90 | Hammerkast • Finale | Drenge 19 år | Lørdag kl. 15:20 | ||
288 | 35.22 | 4 | Victor Bendix Beiter -01 | 36.63 | Hammerkast • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 15:20 | ||
289 | DNS | Matilde Carvalho Pinto -12 | Spydkast • Finale | Piger 11 år | Lørdag kl. 11:00 | ||||
290 | PB | 20.93 | 4 | Andrea Winther Glamoclija -10 | 20.40 | Spydkast • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 11:50 | |
291 | 18.52 | 6 | Johanne Hansen-Møller -10 | Spydkast • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 11:50 | |||
292 | PB | 20.14 | 5 | Wilma Caroline Nielsen -10 | 19.01 | Spydkast • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 11:50 | |
293 | 14.36 | 8 | Saga Nimb -10 | Spydkast • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 11:50 | |||
294 | 9.53 | 10 | Tara Rose -10 | Spydkast • Finale | Piger 12 år | Lørdag kl. 11:50 | |||
295 | 9.51 | 2 | Erika Livia Wischmann -09 | Spydkast • Finale | Piger 13 år | Lørdag kl. 11:00 | |||
296 | 30.42 | 1 | Samuel Grønlund Brix -09 | 31.92 | Spydkast • Finale | Drenge 13 år | Lørdag kl. 10:00 | ||
297 | PB | 26.18 | 8 | Amalie Sofie Nielsen -07 | 25.78 | Spydkast • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:00 | |
298 | PB | 22.62 | 10 | Ingrid Olivarius Vølund -07 | 22.48 | Spydkast • Finale | Piger 15 år | Lørdag kl. 15:00 | |
299 | 57.38 | 2 | Theodor Hennecke -04 | 61.21 | Spydkast • Finale | Mænd senior | Lørdag kl. 12:55 | ||
300 | 7.79 | 11 | Smilla Gram Jensen -14 | 3.66 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:35 | ||
301 | 23.90 | 1 | Niovi Kastrinaki -13 | 23.89 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:35 | ||
302 | NM | Isolde Agerskov Perotti -14 | 10.16 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:35 | |||
303 | 12.41 | 10 | Ileana Konstantiou Vendelø -13 | 16.31 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:35 | ||
304 | 15.17 | 7 | Frida Schmidt Jæger -14 | 12.06 | Boldkast • Finale | Piger 9 år | Søndag kl. 11:35 | ||
305 | 14.62 | 10 | Ludvig Thøgersen -13 | 12.68 | Boldkast • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:05 | ||
306 | 21.78 | 6 | Otto Hartung -13 | 14.03 | Boldkast • Finale | Drenge 9 år | Søndag kl. 10:05 |